اجاره خودروهای الکتریکی مرسدس بنز

اجاره خودروهای الکتریکی مرسدس بنز

اجاره ماشین

 اجاره خودروهای دوستدار محیط‌زیست .قبلاً اعلام شده بود تا سال 2022 بیش از 10 خودروی الکتریکی متفاوت را عرضه خواهد کرد.

این خودروساز آلمانی در حال سرمایه‌گذاری بیش از 10 میلیارد یورویی به منظور توسعه محصولات الکتریکی خود بوده و برنامه‌هایی برای عرضه حداقل یک نسخه الکتریکی شده از هر محصول خود دارد. در نتیجه دایملر در کل حداقل 50 خودروی الکتریکی یا الکتریکی شده در آینده خواهد داشت.

رنت ماشین

علیرغم رشد روزافزون اهمیت اجاره خودرو در تهران  الکتریکی، رئیس تحقیق و توسعه کمپانی می‌گوید دایلمر روش گسترده‌ای را در پیش گرفته که تمرکز زیادی روی پیشرانه‌های احتراق داخلی با تکنولوژی بسیار پیشرفته، هیبریدازسیون سیستماتیک و باتری-الکتریک یا سیستم‌های سلول سوختی خواهد داشت.دایلمر می‌گوید خودروهای پلاگین هیبریدی بهترین نمونه بوده زیرا در شهر می‌توان با قوای الکتریکی حرکت کرد و پیشرانه احتراق داخلی را برای سفرهای طولانی‌تر مورد استفاده قرار داد.

اجاره خودرو

اجاره خودرو بدون راننده پلاگین هیبریدی آینده کمپانی با نشان تکنولوژی EQ عرضه خواهند شد و مرسدس می‌گوید قوای محرکه پلاگین هیبریدی تنها در مدل‌های C کلاس و بالاتر عرضه خواهد شد. بدین ترتیب احتمالاً مدل‌هایی چون A و CLA کلاس تنها با سیستم‌های هیبریدی مرسوم ارائه خواهند شد.

رنت خودرو

اولین مدل EQ که EQC نام گرفته در نیمه اول سال 2019 عرضه خواهد شد. پس از آن دیگر محصولات از جمله نسخه‌های الکتریکی اسپرینتر و ویتو نیز تولید خواهند شد.به منظور سرعت بخشیدن به تولید انبوه خودروهای الکتریکی، دایملر در حال ساخت تعدادی از تأسیسات باتری بوده و انتظار دارد در هر سال تا یک میلیون باتری تولید کند. این کمپانی در ابتدا روی باتری‌های  کرایه ماشین لیتیوم-یون تمرکز خواهد داشت اما مدیر تحقیق و توسعه کمپانی می‌گوید هنوز هم دستیابی به راندمان بهتر با عرضه تکنولوژی بعد از لیتیوم-یون مثل لیتیوم-سولفور یا باتری‌های حالت جامد وجود دارد اما تا 5 سال آینده نمی‌توان به این تکنولوژی‌ها دل بست.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , ,