اجاره خودرو تشریفاتی

اجاره خودرو به منظورهای متعددی می‌تواند انجام بگیرد. در این مقاله به طور خاص به اجاره خودرو تشریفاتی می پردازیم و در این باره اطلاعات کاملی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهیم. بنابراین توصیه می‌کنیم که تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
معمولا تشریفات به مراسمات با شکوهی گفته می‌شود که بسیار مجلل و با هزینه بسیار گزافی برگزار می‌شود و به منظور خاصی برای فرد یا اشخاص مهمی برگزار می‌گردد. به طور مثال این تشریفات می‌تواند برای استقبال از یک گروه از مقامات مهم کشوری باشد که برای انجام ماموریت مهمی به کشور ما سفر کرده‌اند. در چنین مراسماتی بسیار مهم است که چگونه و به چه طریقی از مهمان خارجی استقبال شود. گوشه ای از مراسم با شکوه استقبال به خودرویی که جهت رفت و آمد برای اشخاص وی آی پی در نظر گرفته شده اشاره دارد. مسلما هرچه خودرو مجهزتر باشد و بتواند راحتی بیشتری را برای مهمانان خارجی فراهم کند بیشتر می‌تواند رضایت خاطر آنها را جلب کند. بنابراین بهتر است در چنین مواقعی کاربرد و دلیل اجاره ماشین را با شرکت مد نظرتان در میان بگذارید و قبل از انجام هر اقدامی از آنها مشاوره بگیرید. شما می‌توانید از لیست برخی از ماشین هایی که معرفی می‌شود برای برگزاری مراسمات مجلل و با شکوه خود استفاده کنید.
– تویوتا ون هایس 14نفره
– میدل باس 30 نفره
– اتوبوس VIP 25 نفره
– مرسدس S 500
– مرسدس E
– سوناتا YF
– اوپتیما
– مگان
– سانتافه
– لندکروز
یکی دیگر از کاربردهای خودروهای تشریفاتی در تورهای توریستی است که برای جهانگردان خارجی می‌توان از آن استفاده کرد. برای راحتی حال مسافران و گردشگران خارجی رانندگانی مسلط به زبان انگلیسی مخصوص مهمانان سفارتخانه ها و شرکت های داخلی و خارجی در نظر گرفته شده. از خودروهای کلاسیک می‌توان برای برگزاری تشریفات اداری و ملاقات‌های بسیار محرمانه دولتی استفاده کرد.

برچسب‌ها