با اجاره خودروهای خاص خاص تر باشید

با اجاره خودروهای خاص خاص تر باشید

خودرو

اگرچه برخی افراد تصور می‌کنند اجاره خودرو چیزی درباره‌ی شخصیت و رازهای زندگی آن‌ها را فاش نمی‌کند اما اکثر مالکان نظر دیگری دارند.به همین دلیل است که برخی افراد تمایل دارند تا خودروهای به اصطلاح زیبا بخرند. شاید این خودرو نسبت به گزینه‌های دیگر کاربردی نباشد و یا از نظر اقتصادی توجیه چندانی نداشته باشد اما همان زیباتر بودن بر سایر فاکتورها ارجحیت دارد.اما به تازگی مطالعه‌ای صورت گرفته تا بفهمد که مردان و زنان درباره‌ی خودرو چه احساسی دارند.

ماشین

در ابتدا باید گفت شاید بزرگ‌ترین سؤال این است که کدام نوع خودرو شما را بیشتر به خود جذب می‌کند؟ این سؤال از مردان و زنان متعددی پرسیده شده و به نظر می‌رسد که مردان راندن پیکاپ تراک ها و خودروهای اسپورت را بیشتر از سایر خودروها دوست دارند. از طرف دیگر مردان به زنانی که خودروی اسپورت می‌رانند علاقه‌ی بیشتری نشان می‌دهند (39 درصد). پس از آن اجاره خودرو ارزان  سدان و شاسی‌بلند به ترتیب با فراوانی 22 و 20 درصد قرار دارند.

اتومبیل

اما درباره‌ی برندهای خاص به نظر می‌رسد که اجاره خودرو بدون راننده  مردان بیشتر به دنبال زنانی هستند که خودروی لوکسی را می‌رانند! راننده‌های زن ب‌ام‌و با 16 درصد در رتبه‌ی اول این نظرسنجی قرار داشته و پس از مالکان مرسدس بنز با 14 درصد و پورشه با 10 درصد در رتبه‌های بعدی قرار گرفته‌اند. از طرف دیگر بانوان مردانی را دوست دارند که مالک یک فورد (16 درصد)، شورولت (13 درصد) و یا پورشه (11 درصد) هستند. به نظر می‌رسد همه‌ی افراد پورشه را دوست دارند، این‌طور نیست؟!

اجاره

در کل مردان و زنان نه تنها به نوع و برند خودرو اهمیت می‌دهند بلکه رنگ اجاره خودرو در تهران  و ویژگی‌های خاص مربوط به آن نیز از دیگر فاکتورهایی است که باعث پررنگ‌تر شدن نقش وسایل نقلیه در زندگی‌های روزمره می‌شود. در نتیجه به نظر می‌رسد ایده‌آل‌ترین حالت، زمانی است که یک زن با ب‌ام‌و کوپه یا کانورتیبل قرمز رنگ خود در برابر یک مرد سوار بر فورد F-150 مشکی رنگ قرار گیرد

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,