هنگام اجاره خودرو به چه چیزی دقت کنیم

هنگام اجاره خودرو به چه چیزی دقت کنیم

اجاره خودرو برای اکثر افراد یک اقدام روزانه نیست. بسیاری از ارائه دهندگان، قیمت های مختلف و شرایط مختلف متفاوت هستند. هر شرکت کرایه خودرو شرایط خاص خود را دارد، و کل فرایند اجاره ماشین بسیار خسته کننده است.
بدیهی است، پایین ترین قیمت اجاره اتومبیل جذاب ترین است. اما هزینه های پنهان، مانند هزینه بیمه مسئولیت، تخفیف و / یا اتهامات کارت اعتباری، افزوده می شود و هزینه کل را بیش از پیش بینی می کند. 

با اجاره خودرو شما این مشکل را ندارید. قیمت اجاره همواره 100٪ تمام شده است. آیا شما در خودرو اجاره ای در هلند نیاز دارید؟ ما اجاره ماشین را به عنوان ساده، لذت بخش و سود آور که ممکن است.

 

اجاره خودرو و نکته های آن

هنگام اجاره خودرو به چه چیزی دقت کنیم


بیمه مسئولیت اجاره خودرو در تهران


در صورت اجاره خودرو در تهران ، بیمه مسئولیتی مجاز است. این بیمه هزینه های مواد و آسیب های فیزیکی را برای دیگران می پردازد که می تواند زمانی که فرد دیگری زخمی می شود بسیار بالا باشد.

بیمه مسئولیت و کاسکو (بیمه تلفات و برخورد خودرو ) برای اروپای غربی در کل هزینه اجاره ماشین در  اجاره خودرو شامل می شود. علاوه بر این، مسافران شما برای همان قیمت پایین بیمه می شوند و شما می توانید یک راننده اضافی را به صورت رایگان اضافه کنید.

تخفیف برای خودروهای اجاره ای

هر اجاره خودرو در تهران در هلند دارای قیمت تقریبی متفاوت است و در از دست دادن و سرقت متفاوت است. همیشه چک کنید که کدام کسر محاسبه می شود.

شرکت های اجاره ای مختلف اتومبیل شما را به بیمه اضافی می گیرند. این بیمه اضافی به قیمت اجاره اصلی افزوده می شود، و آن را به آسمان بالا می برد!

هزینه در  هزینه اجاره خودرودر حداکثر 125.00 یورو. شما مجبور نیستید که بیمه اضافی را بپردازید و استثناهای بیمه ای برای اغلب خسارت های معمول وجود ندارد. اجاره خودرو از شرایط بدون مزاحمت استفاده می کند.
هزینه های پنهان

آیا میخواهید یک ماشین را در هلند در یک قدمی آسان بپیچید؟ اکثر اجاره خودرو این را پوشش می دهد، اما شما را به پرداخت کارت اعتباری اضافی، لغو و / یا رزرو هزینه. اطمینان حاصل کنید که قبل از اجاره ماشین که میخواهید شرایط را بررسی کنید.

اضافی که پارسی باید ارائه دهد

اجاره خودرو پارسی ارائه می دهد چندین اضافی به صورت رایگان، مانند صندلی کودک یا کودک و یک GPS رایگان برای استفاده در هلند و بلژیک. اما نه فقط این! شما به صورت رایگان از فرودگاه منتقل می شوید و هیچ هزینه ای برای لغو تحویل نمی گیرید

تابستان در راه است. بسیاری از گردشگران از تابستان تابستان به هلند می آیند و فرودگاه های هلندی را جمع می کنند.

به عنوان یک مهاجر، استخدام یک ماشین یک راه حل عالی است، اما در طول فصل تابستان اتومبیل استخدام اغلب خارج از اتومبیل است.

آیا شما در سفر تجاری به هلند می روید و آیا به دنبال استخدام اتومبیل هستید؟

با استفاده از اتومبیل های اجاره اتومبیل  شما در هیچ وقت از مقصد خود در آمستردام، روتردام، اوترخت، ماستریخت یا گرونینگن نخواهید بود. طیف گسترده ای از اتومبیل های کرایه (مانند رنو، اوپل، فولکس واگن، ولوو و فورد) هر بار ورود سریع و ایمن را دریافت می کنند.

حمل و نقل از فرودگاه مهرآباد

اجتناب از عجله تعطیلات در ماشین حساب کرایه ماشین با استخدام یک ماشین در آمستردام در پیش در  اجاره اتومبیل. ما ماشین استخدام خود را به فرودگاه هدایت خواهیم کرد و پس از آن ما در سالن ورودی منتظر شما هستیم.

ما به ماشین کرایه انتخابی شما اسکورت می کنیم و به شما اطلاعات لازم را ارائه می دهیم تا سریعا به جاده بروید.

شما می توانید در سراسر هلند برای تنها € 24،00 در تمام روز درایو. این بدان معنی است که پس از ورود هزینه های اضافی وجود نخواهد داشت. علاوه بر هزینه های پایین، شما و مسافرانتان برای 100٪ بیمه می شوند و شما یک GPS رایگان برای استفاده در طول اقامت خود دریافت خواهید کرد.

حمل و نقل از فرودگاه امام

برای کرایه ماشین در امام شما در جای مناسب در اجاره خودرو پارسی هستید. به طور طبیعی سرویس برای هر دو  و همان است. شما یک خودروی بدون سرنشین را برای انتخاب مقصد خود تضمین می کنید.

جاذبه های گردشگری در تهران

رفتن به سفر تجاری به این معنی نیست که شما نمیتوانید از مناظر زیبا در هلند لذت ببرید که هلند باید ارائه دهد. در یک درایو 20 دقیقه ای از فرودگاه شما در (میدان موزه) در آمستردام هستید.

این میدان برای نمایشگاه جهانی در سال 1883 ساخته شده است، و در حال حاضر مربع بین موزه ، موزه ون گوگ و است. سه برجسته در آمستردام شما نمی توانید از دست بدهید

علاقه مند به چه چیزهای دیگر زیبا که هلند می تواند ارائه دهد؟ چک کنید وبلاگ ما در 6 بهترین جاذبه های گردشگری در هلند که شما باید ببینید.

طبق مقررات اتحادیه اروپا، کودکان تا ارتفاع 1.50 متری باید صندلی ماشین مورد تایید و مناسب قرار بگیرند. مناسب در این زمینه مناسب برای قد و وزن کودک است.

صندلی کودک تایید شده است؟

کرسی های کودک تصویب شده عبارتند از کرسی های صندلی خودرو (0 تا 13 کیلوگرم)، کرسی های ماشین کودک (13 تا 18 کیلوگرم) و کرسی های تقویت کننده (18 تا 36 کیلوگرم). صندلی کودک باید البته با استانداردهای ایمنی اروپا مطابقت داشته باشد. کرسی های تصویب شده کودک را می توان با برچسب  یا انطباق با  شناخت.

مقررات هلندی کمتر سخت است

در هلند، مقررات کمی سخت تر است: صندلی کودک برای کودکان زیر 18 سال که کوچکتر از 1.35 متر هستند، اجباری است. همچنین، کودکان مجاز به نشستن در جلوی و همچنین در پشت هستند.

توصیه می شود نوزادان و بچه های کوچک را در صندلی عقب تا زمانی که ممکن است – یعنی در جهت مخالف سفر. این به آنها حفاظت بهتر در صورت برخورد پیشانی را می دهد.

استفاده از کمربند ایمنی

کودکان بلندتر از 1.35 متر ممکن است از یک صندلی تقویت کننده استفاده کنند، اما باید کمربند ایمنی خودرو را در هر زمان استفاده کنند. کمربند خودرو برای کودکان و بزرگسالان همیشه باید مطابق دستورالعمل سازنده استفاده شود. تنها پس از آن آنها ایمنی مطلوب را ارائه می دهند.

توسعه دهنده ی صندلی های عقب: بله یا نه؟

نه، شما نمی توانید یک کمربند ایمنی کمربند با صندلی کودک استفاده کنید، زیرا کیفیت این همیشه قابل اعتماد نیست.
کمربند صندلی: بله یا نه؟

کمربند یا کمربند ایمنی کمربند شانه را از فشار دادن گردن جلوگیری می کند. کلیدهای کمربند ایمنی اغلب بخشی از تقویت کننده صندلی هستند، اما آنها نیز می توانند به طور جداگانه خریداری شوند.

شما فقط می توانید از کمربند ایمنی جداگانه برای کودکان تا ارتفاع 1.50 متری که از 36 کیلوگرم وزن دارند و برای بزرگسالان کمتر از 1.50 متر استفاده کنید. یک کلیپ کمربند ایمنی جداگانه تنها به کمربند شانه و نه کمربند کمر متصل می شود.
استفاده از کیسه های هوا

اگر کودک شما در یک صندلی عقب خودروی جلو در اتومبیل حمل می شود، باید اطمینان حاصل کنید که کیسه هوا برای این صندلی غیرفعال است.

کتابچه راهنمای ماشین شما به شما نشان خواهد داد چگونه این کار انجام می شود.
مقررات خارج از کشور

همانند هلند، دیگر کشورهای اتحادیه اروپا بعضی اوقات مقررات کمی متفاوت برای حمل بچه ها در خودروها دارند، به خصوص با توجه به حداقل ارتفاع، وزن و سن.
کتاب در زمان!

آیا شما در ماشین استخدام خود با شما بچه ها را می گیرید؟ نگاهی به صندلی اتومبیل کودک ما. شما می توانید ترجیحات خود را در فرم رزرو در گزینه “گزینه ها” ارائه دهید و آنها را نشان دهید.

برچسب‌ها,