اجاره خودرو اینترنتی

اجاره خودرو اینترنتی

آیا شما تا به حال دیده اید اینترنت الهام بخش ملودی “کسی در اینترنت اشتباه است”؟ یک پست اخیر در خودرو نیوز اطلاعات غلط را به هزاره ها منتشر کرده است، به این ترتیب که نیاز به قدم زدن دارد و می گوید نه.

هر روز از سال – حتی تعطیلات عمده – ما به کاربران کمک می کنیم هزینه های غیر ضروری را خرج کنیم و توضیح دهیم که چگونه شرکت های کرایه خودرو ماشین های خود را طبقه بندی می کنند.

بنابراین یک ساله که به اشتباه به همسالان خود گفته است که راننده های زیر 25 ساله هزینه های اجباری دارند و شرکت های اجاره خودرو باید طبقه بندی خودرو را گمراه کنند، باید رد شود!

اگر اجاره کننده زیر 25 واقعا نیاز به یک اجاره ماشین دارد، هیچ ترس یا تصورات غلط وجود ندارد. بنابراین موارد خودروی ویژه خودرویی چیست؟ سه نکته مهم برای یک نینجا جوان وجود دارد که توجه داشته باشید!

هزینه کمتر از 25


درست است که شرکت های اجاره خودرو معمولا هزینه های رانندگان زیر 25 سال را ارزیابی می کنند؛ ما در مورد این هزینه ها در مقاله ما در مورد حقوق اجاره کننده ی جوان بحث می کنیم.

و در اکثر ایالت ها، رانندگان زیر 21 ساله باید یک چالش برای یافتن هر گزینه اجاره ای داشته باشند.

من 23 ساله هستم و بنابراین در سن 25 سالگی سحر آمیز است، بنابراین هزینه رانندگی جوان وجود دارد که برای بودجه من مناسب نبود.

با این حال … بسیاری از رانندگان زیر 25 ساله واجد شرایط استثنائات هزینه هستند که ما در همان پست وبلاگ ضمیمه می کنیم!

اجاره دهندگان جوان که اعضای AAA و یا بیمه واجد شرایط عضو USAA می توانند با ارائه دهندگان خاص و با توجه به قوانین ویژه که از پرداخت هزینه اجاره ی جوان اجتناب می کنند.

اگر هزینه روزانه به طور بالقوه یک بودجه شکن باشد، یک ویزای آینده نگر که قبلا درخواست نقل قول را وارد کرده است می تواند از ما برای پیدا کردن ارزان ترین نرخ AAA یا USAA از طرف آنها (نرخ های واجد شرایط همیشه پایین ترین نرخ ممکن نیست)! فقط به خاطر داشته باشید که اگر از کمک ما در پیدا کردن ارزان ترین نرخ AAA یا USAA بخواهید.

کارکنان شمارش اجاره خودرو ارزان می خواهند برای اثبات عضویت در زمانی که یک خودرو برداشت شده است، درخواست شود.

اجاره ماشین اینترنتی

اجاره خودرو اینترنتی

“یا مشابه” در فهرست درباره عملکرد است

توضیحات ارائه شده توسط شرکت اجاره خودرو، حتی اگر یکی از اجاره کنندگان پول زیادی را پرداخت کرده و یک ماشین اجاره ای عجیب و غریب را رزرو کند (مانند یک مدل Tesla S)، همیشه مدل خودرو یا “مشابه” را فهرست می کند.

نویسندۀ خودروهای خودرو شکایت کرد که این شرح برای یک ماشین اقتصادی بود، “میتسوبیشی میراژ یا مشابه” و “یا مشابه” به طور موثر یک بازی است. در اینجا حقیقت واقعی در مورد اتومبیل های اجاره ای است:

طبقه بندی خودرو براساس قابلیت، نه یک مدل خاص یا یک مدل خاص است. این دسته بندی ها بر اساس استانداردهای صادر شده توسط سازمان تجارت آزاد داوطلب به نام ACRISS است.

انتظار می رود یک ماشین اقتصادی دو بزرگسال، دو فرزند و دو قطعه چمدان را در بهترین حالت قرار دهد. یک ماشین اقتصادی واقعا کم حجم است این کوچکتر از یک ماشین فشرده است و هیچ انتظار از صندلی بزرگسالان در پشت وجود ندارد.


اکثریت مستاجران اجاره دهنده به آیکون هایی که تعداد ساکنان و انتظارات ذخیره سازی را نشان می دهند نگاه نم
ی کنند، بنابراین شرکت های خودروی اجاره تصمیم می گیرند یک نمونه از هر وسیله نقلیه را در توضیحات خود لیست کنند.

یک مثال به دنبال “یا مشابه” است زیرا مجددا طبقه بندی وسیله نقلیه بر اساس عملکرد است.
تنها یک مثال ذکر شده وجود دارد؛ زیرا اگر اجاره یک شرکت خودروی اجاره ای نمونه های 200 و 200 نمونه از هر وسیله نقلیه خاص را ذکر کند، اجاره دهنده نیز توجهی نمی کند.


تولید کننده میتواند مالک یک شرکت اجاره خودرو باشد و یک مدل تضمین شده ارائه دهد. به عنوان مثال، فورد هرتز را در هزاره فعلی و هر چند ساله در کرایسلر دلار / تثبیت کرد! با این حال، تولید کنندگان یک درس اقتصادی واقعا سخت را آموختند که آئودی در مورد آن با شرکت SilverCar A4 A4 خود که اخیرا به دست آورده است یاد بگیرد.

هنگامی که زمان برای فروش اتومبیل های اجاره ای پس از یک یا دو سال می آید، هزاران اتومبیل جدید سابق اجاره ای در بازار مورد استفاده، قیمت و فروش ماشین های جدید را کاهش می دهد.

حتی نیسان – که فروش گسترده ای را به شرکت های اجاره خودرو داده بود.

به تازگی به عنوان سپتامبر 2017 نگرانی نداشت – متوجه شد که وقتی 60٪ از نیسان به شرکت های اجاره خودرو (به صورت تخفیف) فروخته می شود.

شکایت ارتقاء “کوچک” نیست

نویسنده با استفاده از اصطلاحات “کوچک” و “کمی” دو بار به اشاره قرمز Hyundai قرمز براق که او در ماشین اجاره ماشین دریافت کرد. او یک اقتصاد (ماشین کوچکتر از یک فشرده) را رزرو کرد.

Hyundai Accent یک ماشین فشرده است. اگر شما نویسنده خودرو (یا هر کس دیگری) هستید و یک ماشین بزرگتر از آنچه که رزرو کردید دریافت کنید، در چهارچوب کمرنگ شکایت نکنید!

سپاسگزارم که شما می توانید آبجو را بر روی چرخ ها (فیات 500، کیو ریو، میتسوبیشی میراژ و یا مشابه) دریافت نکنید که فردی که ماشین اقتصاد را رزرو می کند باید انتظار داشته باشد!

خروج؟


آیا شما یک ساله هستید که خواهان یک اجاره خودرو هستید؟

اجاره ماشین برای اولین بار ذاتا به سوالات منجر می شود! برای اولین بار از یکی از همکاران اجاره یک ماشین برای اعتماد به نفس استفاده نکنید – به حقایق اعتماد حرفه ای ها در اتومبیل های اجاره ای اعتماد کنید!

ما نه تنها می تواند شما را به سمت نرخ های تومان هدایت کند که از هزینه های اجاره ی نوین در ایالات متحده اجتناب می کند، ما منابع مختلفی از قبیل راهنمایی برای بیمه، صندوق ایمنی کودک و رادیو ماهواره ای برای کمک به جلوگیری از افزودنی های غیر ضروری در ماشین ضد اجاره! تیم ما خوشحال است که بیش از ارسال پایین ترین نرخ را انجام دهد!

برای درخواست اجاره خودرو در تهران کلیک کنید و ما بهترین پیشنهاد های ممکن را در عرض چند دقیقه به شما ارسال می کنیم.

منبع:AutoSlash

برچسب‌ها, , , , , , , , ,