اجاره خودرو با سه فرودگاه مستقر

اجاره خودرو با سه فرودگاه مستقر

مكزیک اجاره خودرو در بلغارستان با سه فرودگاه مستقر شده است: بورگاس ، صوفیه.


جوردی ریورو، افسر ارشد محصولات اجاره خودرو پارسی ، گفت: “این به ما اجازه خواهد داد تا در ارتباط بین مکان های ما در رومانی و مقدونیه کار کنیم.” “گام دیگری به اروپا”

در حال حاضر، اجاره خودرو پارسی دارای مکان های وابسته در کشورهایی مانند ایسلند، مراکش و کانادا است. به گفته این شرکت، به دنبال کشورهای بیشتری برای پیوستن به شبکه خود است.

اسلاوی گلچوف، مدیر کل شرکت مکزیک بلغارستان، گفت: ما از فرصت هایی که وابستگی مکزیکی به آنها ارائه می دهیم، با توجه به تلاش مداوم برای محیط کار بهتر، بهبود خدمات و افزایش حداکثر ظرفیت کار، در نظر گرفته شده است.

هدف اصلی اجاره خودرو پارسی

هدف اصلی ما این است که حرفه ای ما را گسترش دهیم. افق ها و انتظارات مشتریان را برآورده می کند، بنابراین با یکی از مشهورترین شرکت های اجاره ای ماشین جهانی، ما را به همه چیزهایی که ما برای رسیدن به آن هدف می خواهیم نزدیک می کنیم. ”

خاویر گارسیا، افسر ارشد توسعه کسب و کار مکزیک، گفت: “ما در مورد تشکیل یک کمربند در اروپای شرقی بسیار خوشحالیم.”

برنامه اجاره خودرو پارسی اجازه می دهد تا کاربران را به اجاره وسیله نقلیه لوکس روز یا شب. کاربران می توانند از انتخاب مدل های خودرو و مدل انتخاب کنند. بیمه اتومبیل نیز بدون هزینه اضافی برای هر دو راننده و اجاره کننده موجود است.

شرکت اجاره خودرو پارسی در ابتدا برنامه خود را در لس آنجلس، کالیفرنیا راه اندازی خواهد کرد. این شرکت قصد دارد تا روزانه انتخاب وسایل نقلیه لوکس خود را افزایش دهد. شرکت اجاره خودرو پارسی در حال حاضر در حال گسترش در دیگر مناطق بزرگ شهری در سال 2018 است.

مشتریان اعتباری

این شرکت به مشتریان 20 اعتبار ارجاع و وضعیت اجاره دهنده به مشتریان ارائه می دهد تا انگیزه بازده را فراهم کند. صاحبان خودرو که وسایل نقلیه خود را برای اجاره فهرست می کنند واجد شرایط برای بسته های جایزه و همچنین انگیزه های پرداخت می باشند.

فرودگاه بین المللی رایل-دورام اعلام کرده است که پس از دریافت تصویبی از اداره هواپیمایی فدرال، پروژه ای برای پروژه های زیربنایی و امکانات اموانی هوایی 2،7 میلیارد دلاری آغاز خواهد شد.

پروژه اجاره خودرو نامیده می شود، پروژه شامل فرودگاه های هوایی، ترمینال، زمین های زمینی و امکانات پشتیبانی، از جمله تاسیسات اجاره خودرو است.

اجاره خودرو پارسی ، رئیس و مدیر عامل فرودگاه، گفت: “چشم انداز 2040 چشم انداز جسورانه ما برای آینده بین المللی فرودگاه رالی-دورام است.

ما در زیرساخت های حمل و نقل هوایی میلیاردها دلار سرمایه گذاری می کنیم، ایجاد شغل و اتصال مثلث به جهان است. ما همچنین تجربه مسافر را با تکنولوژی جدید، امکانات رفاهی و امنیت تقویت خواهیم کرد. آینده در حال حاضر در رنت ماشین است. “

برچسب‌ها, , , ,