اجاره خودرو در تهران برای سفر

اجاره خودرو در تهران برای سفر

امروزه اجاره خودرو برای اشخاصی که قصد سفر به شهرهای خارج از تهران امر مهمی است .

از این رو اجاره خودرو پارسی ناوگان خودروهای خود را برای شما مشتریان عزیز قرار داده که میتوانید برای سفر به اجاره آن ها بپردازید.

حمل و نقل زمینی و سفر با اجاره خودرو ارزان تهران

شرکت ما بزرگترین شرکت اجاره خودرو در تهران هم اکنون میتوانید برای حمل و نقل با ما تماس بگیرید و سفر های خود را آسوده کنید.

خیلی از توریست های ایران و تهران به دنبال شرکت اجاره ماشین میباشند و خیلی از آنها تعداد نفر بالایی دارند از جمله به صورت مثال جمعیت آنها به 8 نفر میرسد و ما به آنها ماشین هایی امثال تویوتا لندکروز پیشنهاد میدهیم.

مدارک لازم برای اجاره خودرو و خدمات ما

یک چک و ودیعه نقدی و اجاره بها تنها مدارک لازم میباشد برای اجاره خودرو از این رو خدمات ما امثالی بیمه تمامی ماشین ها و سرویس کامل تمامی خودروها میباشد.

اجاره خودرو در شهر بوستون

بازدید از بوستون، MA چیزهایی از افسانه است، و نه فقط به خاطر بوستون سلتیکس. شما همه چیز درباره بوستون در انقلاب آمریکا و رشد ملت شنیده اید. دقیقا چطور و چرا وقتی که در مسیر آزادی بولتون قرار می گیرید، دقیقا پیدا کنید.

این پیاده روی پیاده رو، که توسط مسیر قرمز آجر قابل شناسایی است، باتلاق های 2.5 کیلومتری تاریخ و داستان بوستون را نشان می دهد. نگران نباش اگر شما به پیاده روی نرسیده اید، می توانید به بسیاری از مکان ها در مسیر از طریق حمل و نقل عمومی یا ماشین دسترسی پیدا کنید.

16 سایت تاریخی در مسیر آزادی در بوستون وجود دارد و در حالی که میتوانید هر جا شروع کنید، برخی از موارد مورد علاقه ما را در زیر برجسته کردهایم.

شما راهپیمایی تاریخی خود را در قانون اساسی ایالات متحده آمریکا، که در 1 جاده قانون اساسی در محله چارلستون واقع شده است، آغاز خواهید کرد.

اولین ناوگان آمریکایی

این کشتی که در سال 1797 راه اندازی شد، یکی از اولین ناوگان آمریکایی بود؛ آن را در طول دوره حرفه خود با فرانسوی ها، انگلیس و دزدان دریایی مبارزه کرد، و زمانی که یک توپ بزرگ به جای از طریق یک سرباز دریایی، به نام مستعار اجاره خودرو به دست آورد.

قانون اساسی دارای یک پارکینگ اختصاصی در گاراژ Nautica است، بنابراین اگر شما رانده شده است، شما باید جایی که شما بطری های آب اضافی را خاموش و برش اندازه زندگی بنجامین فرانکلین شما برای عمه Matilda، تاریخچه خانواده خرید بفرمایید هنگامی که آنجا می روید، می توانید از کشتی های قدیمی بازدید کنید، در فعالیت های خود شرکت کنید تا بتوانید زندگی دریایی را احساس کنید، و مجددا تماشا کنید.

به عنوان جایزه اضافه شده، اتصالات مس کشتی توسط هیچ کس دیگری از پل روره ساخته شده است. صحبت از آن، توقف بعدی شما …

Paul Revere House

درباره پل روره چه چیزی را می دانید؟ آره، او سوار نیمه شب معروف شده بود، اما او نیز یک ساندویچ برجسته بود، و در نهایت شاخه ای به برنز و مس و قطعاتکاری برای کشتی های جنگی دوران.

خانه ای سه طبقه Paul Revere House، که در اصل حدود 1680 ساخته شده است، در حدود 2 مایلی جنوب قانون اساسی واقع شده است، در میدان 19 نکته. پد پل به شرایط قرن هجدهم بازمی گردد و نگاهی صمیمانه به زندگی در آن دوران فراهم می کند.

آشپزخانه ای را که در آن شب شب قبل از سوار شدن او شام خورد و اتاق هایی را که یک بار پل، همسر و فرزندانش، و همچنین مادرش، Deborah را در آنجا گذراند، بررسی کنید. بله، پل روره با مادرش زندگی کرد.

انبار غرق زمین

اگر بخواهید کمی ترسناکی با تاریخ خود داشته باشید، همانطور که در جستجوی سایت های آزادی تریلر هستید، فقط بیش از نیم مایل به سمت شمال می روید. به زودی به اندازه کافی در انبار انبار انبار در خیابان Tremont خواهید بود. این اولین بدنه زمین مقدس در سال 1660 تحت تعقیب قرار گرفت.

این محل نام خود را از ذخیره سازی دانه ای که در آن نزدیکی بود استفاده می کند. در میان بوستونی هایی که در اینجا دفن شده اند، جان هاککون (بله، آن یکی)، ساموئل آدامز (خب، آبجو در آنجا با او وجود ندارد) و پل رورد (مادرش نیز آنجا است).

واقعیت بی نظیر: در حالی که حدود 2300 نشانگر قبر وجود دارد، برآورد های خشن نشان می دهد که بیش از 5000 بدن واقعی در این فضای عمومی آرام و آرام نگهداری می شود.

از غربالگری که از انبار خارج شده و به بوستون رایج منتهی شده است، لرزید. نمیتوانید آن را از دست بدهید، اگر به سمت غرب در خیابان Tremont بروید. این “مشترک” نامیده می شود، زیرا از زمان آغاز آن در سال های 1634 تا 1830 شالوده ای برای دام بوده است. The Common دارای رد کوات ها، محل اعدام ها بوده و به عنوان یک محل حزب مشترک عمل می کند (البته معمولا بعد از اعدام).

در حال حاضر خانه چندین یادبود است و مکان مهمی برای افراد محلی و بازدیدکنندگان است.

در فصل زمستان قایقرانی قورباغه ای را بچرخانید، در تابستان قایقرانی قورباغه را بچرخانید و در مورد حوادث حوادث حوادث گاه به گاه زندگی زندگی کنید.

فقط در صورتی که ما به نقطه کافی نرسید، بوستون مکان مهمی در تاریخ آمریکا است. Trail Freedom دارای تعدادی از مکان های دیگر برای دیدار با شما است، بنابراین به دنبال نقشه Freedom Trail بر روی گوشی هوشمند یا رایانه خود برای پیدا کردن لیست کامل. سفر خوب و لذت بردن از (نیمه شب) سوار!

 

 

 

برچسب‌ها, , , , , ,