اجاره خودرو در زمستان برای اسکی

اجاره خودرو در زمستان برای اسکی

اجاره خودرو در زمستان برای اسکی در حالی که هلند به سختی تا به حال برف داشته است، این در اتریش، فرانسه، آلمان و ایتالیا هیچ مشکلی ندارد.

مانند هر زمستان، میلیونها گردشگر به کوه های آلپ سفر کرده اند تا به اسکی بروند. در اجاره خودرو پارسی شما می توانید یک ماشین آماده زمستان آماده کنید تا بتوانید به راحتی به مناطق اسکی برسید.

آماده سازی برای مناطق سردتر

هنگامی که شما قصد دارید یک ماشین برای اسکی را اجاره کنید، چند چیز برای مراقبت وجود دارد.

در حالی که لاستیک های زمستانی در هلند اجباری نیست، در زمستان در آلمان و اتریش هستند.

هنگام رزرو یک ماشین اجاره ای، لطفا مشخص کنید که شما می خواهید ماشین با تایرهای زمستانی مجهز شود. با لاستیک های زمستانی شما می توانید با خیال راحت به مناطق سرد سر بزنید و علاوه بر آن، به شدت جریمه نخواهید شد.

در بعضی مناطق، معمولا کوه ها بالا است، رانندگی با زنجیره های برفی ممکن است اجباری باشد.

اجاره خودرو در زمستان برای اسکی

اجاره خودرو در زمستان برای اسکی

زنجیرهای برف را می توان به راحتی بر روی نقطه نصب کرد. مناطقی که زنجیرهای زنجیره ای اجباری هستند، می توان از طریق نشانه های جاده ای آبی که نشان دهنده زنجیره های برف است، شناخته شده است. اجاره خودرو معمولا با زنجیره های برفی ارائه نمی شوند. برای یک قیمت تنها یک اجاره خودرو ، زنجیرهای برفی با ماشین اجاره ارائه می شود.

به غیر از وسایل ضروری مانند لاستیک های زمستانی و زنجیره های برف، ممکن است عاقلانه باشد که یک مایع ضدآب و ضد انجماد برای اطمینان از اینکه شما همیشه می توانید از راه خود با خیال راحت استفاده کنید.

رفتن به اسکی به طور کامل بیمه شده است

در اجاره خودرو پارسی شما به خوبی بیمه خواهید شد. شامل هزینه اجاره خودرو شما، پوشش آسیب به ماشین اجاره، ادعای شخص ثالث، سرقت وسایل نقلیه اجباری و صدمه به مسافران ناشی از حادثه است.

علاوه بر این، پوشش خدمات خرابکاری در قیمت اجاره شامل می شود. خدمات خرابکاری کمک 24 ساعته در کنار جاده ها و در صورت لزوم یک خودرو جایگزین در سراسر اروپای غربی. هنگام رانندگی در اسپانیا و / یا ایتالیا، هزینه اضافی  بیمه نیاز است.

اگر چه بیمه اضافی برای خودروی اجاره ای لازم نیست، اما در عین حال بیمه مسافرت شخصی است. بیمه سفر هزینه های اضافی را که ممکن است در طی سفر اسکی شما ایجاد شود، پوشش می دهد.

این شامل سرقت چمدان در هتل می شود، اما هزینه هایی که هنگام آمبولانس در صورت وقوع یک حادثه اسکی اتفاق می افتد.

در حال حاضر زمستان در نهایت آمده است، هیچ فرار از ماشین خود را در صبح به عقب. یک کار خسته کننده، به ویژه هنگامی که زمان مصرف آن را نادیده نگیرید و شما عجله دارید. راهنمایی های زیر کمک خواهد کرد که به عنوان زمان کمی که ممکن است برای جلوگیری از یخ پنجره اجاره خودرو خود را هدر ندهید.

اسپری ضد یخ برای درب های یخ زده و قفل

به خصوص در شب های بسیار سرد، ممکن است اتفاق بیفتد که نه تنها شیشه جلو شما در یک لایه یخ پوشانده شده است، بلکه درهای خودرو و قفل نیز یخ زده است، و این باعث می شود که اجاره خودرو بدون راننده خود را وارد نکنید. با یک اسپری ضد یخ مخصوص، شما می توانید درب خود را خنثی و قفل با سهولت. هنگام اجاره ماشین برای رانندگی در مناطق سرد (اسکی)، ممکن است عاقل باشید قبل از خروج از اسپری ضد یخ خریداری کنید. به یاد داشته باشید اسپری را در خارج از ماشین نگه دارید.

اجاره خودرو

اجاره خودرو

یک اسکرابر اضافی در خارج از ماشین نگه دارید

هنگام رانندگی خودرو اجاره ای خود را به مناطق سرد، ایده خوبی است که یک اسکرابر یدکی را ببرید. در صورتی که درب اتوماتیک شما به دلیل یخ گیر می شود، می توانید شیشه جلو خودرو خود را در حالی که یخ زدگی درب ها را با اسپری ضد یخ ضدعفونی کرده اید، برش دهید. علاوه بر این، اسکرپرها در صورتی که درجه حرارت کمتر از 10 درجه سانتیگراد (حدود 14 درجه فارنهایت) افت می کند، می توانند به شکست برسند. در صورتی که این اتفاق بیافتد، می توانید یک اسکرابر یدکی را ذخیره کنید.

مایع شستشو شیشه جلو با ضد یخ

لایه ای یخی روی شیشه جلو می تواند به راحتی با استفاده از مایع شستشو با ضد یخ در حین تراشیدن برداشته شود. این مایع به سرعت به یخ ذوب می شود و به راحتی می توان یخ های یخ باقی مانده را از بین برد. رنت ماشین اسپری های ضد یخ ساخته شده برای شیشه های برف را می توان در اکثر ایستگاه های گاز خریداری کرد.

برای آب کردن یخ از آب (آب گرم) استفاده نکنید

اشتباه رایج استفاده از (داغ) آب است که یخ را سریعتر خنک می کند. آب گرم باعث اختلاف دمايی می شود که برای پنجره مناسب است. این ممکن است باعث می شود پنجره اجاره خودرو خود را پشت سر بگذارد. حتی آب در دمای اتاق مناسب نیست، زیرا اختلاف دما هنوز خیلی زیاد است. علاوه بر این، دمای پایین آب ممکن است به پنجره یخ زده شود، به شما اجازه می دهد تا یخ حتی بیشتر از بین برود.

خنک کننده پنجره را روشن کنید

بر خلاف آب گرم، هنگام یخ زدن شیشه جلو و عقب، می توانید از بخاری گرم استفاده کنید. پنجره ها به تدریج گرم می شوند، نه به سرعت که هنگام استفاده از آب گرم اتفاق می افتد. یخ گرم خواهد شد و یخ را آسانتر می کند.

پنجره ماشین خود را ببندید

جلوگیری از تشکیل یخ از طریق پوشش پنجره ماشین خود را با مواد عایق، قبل از آن که انجماد در خارج از خانه شروع شود. شما می توانید از پتو ضد یخ مخصوص استفاده کنید، اما یک کیسه خواب یا حتی کیسه های زباله معمولا این کار را انجام می دهد.

به محض رسیدن به مقصد خود پنجره ها را پوشانید و فقط زمانی که دوباره میروید آنها را حذف کنید.

به خصوص هنگام اجاره یک ماشین برای رانندگی در مناطق کوهستانی سرد، پوشش پنجره شما به شما هر روزه زمان زیادی را صرفه جویی خواهد کرد.

اجاره خودرو در تهران

شرکت پارسی بزرگترین شرکت اجاره ماشین همچنان اجاره خودرو در تهران را به صورت ساده و با قیمت مناسب در اختیار شما مشتریان عزیز قرار داده .

 

برچسب‌ها, , , ,