اجاره خودرو در سال نو

اجاره خودرو در سال نو

اجاره خودرو در سال نو جدید به لطف نسخه 2018 موتور دیترویت، که در تاریخ 13 ژانویه افتتاح می شود، با اتومبیل های جدید شروع به کار می کند. نمایشگاه بین المللی نمایشگاه بین المللی آمریکای شمالی (NAIAS) به طور رسمی شناخته شده است. این نمایشگاه سالانه از سال 1987 به نمایش گذاشته شده است.

بسیاری از مدل های جدید که در مرحله اجاره خودرو دیترویت قرار می گیرند، به سمت بازار آمریکایی هدایت می شوند؛ نه همه چیز در نمایشگاه به سوی مردم محلی عرضه می شود؛ مرسدس بنز از مرسدس و لکسوس برنامه ریزی شده است، در حالی که هیوندای چیزی در کارها دارد. در اینجا همه چیزهایی که ما می دانیم تا قبل از باز کردن درب ها و ورق های ماه آینده است.

اجاره BMW

نه همه چیز جدید نشان می دهد، اما یک جهان عمومی عمومی برای آخرین SUV علاوه بر BMW، X2. نشستن بین X1 و X3 و استفاده از پلت فرم UKL2 که در زیر MINI Countryman یافت می شود، می تواند انتخابی از موتورهای بنزینی و دیزلی با چهار سیلندر داشته باشد، هرچند تکنولوژی هیبریدی پلاگین در کارتهای بعد در طول عمر X2 می تواند باشد. در ماه مارس انتظار می رود اولین عرضه در انگلستان باشد.

کوپه Veloster کوئینگ هیوندای هرگز کاملا با بازار انگلستان مخدوش نشده است، اما سازنده کره ای از طراحی مدل نسل دوم متوقف نشده است. Hyundai MK2 Veloster، که در بازار داخلی خود قرار دارد، از خودروی هیوندای خود پیشی گرفته است.

این مدل دارای مشخصات مشابهی با مدل Mk1 است که شامل تغییرات مجدد عقب و پنجره جلو پنجره Kona می شود.

این با یک جفت موتور بنزینی با توربوشارژر در جابجایی 1.4 و 1.6 لیتری و انتخاب یک جعبه دنده دستی 6 و یا سرعت 7 دنده DCT می آید.

اجاره ماشین های لکسوس و مرسدس بنز

لکسوس یک مفهوم SUV جدید بدون محدودیت LF-1 در دیترویت را نشان می دهد. با قضاوت بر اساس تصویر تیزر، نکات برجسته ای وجود دارد که می تواند یک کراس کوچک کوپه شبیه Toyota C-HR باشد. استودیوی طراحی CALTY با نام تجاری ژاپن در جنوب کالیفرنیا طراحی کوپه نوسان را ایجاد کرد که به عنوان «گل سرسبد لوکس» توصیف شده است.

مرسدس فقط کپی از CLS جدید را گرفته است، اما در حال حاضر نام تجاری مدل AMG را در خط لوله دارد. کوپه چهار درب کوپه AMG 53 جدید را معرفی می کند که برای مدل های مبتنی بر سیستم هیبریدی مبتنی بر عملکرد منحصر به فرد است. این یک نسخه قوی تر از موتور 3.0 لیتری دوقلوهای توربو مرسدس بنام Merc است.

یکی دیگر از بزرگترین نامهای تجاری آلمانی، نسخه جدیدی از SUV G-Class است. این بر اساس یک پلت فرم جدید با هدف افزایش عملیات و راحتی است که در اجاره خودرو در تهران هم اکنون قابل ارائه است.

برچسب‌ها, , ,