اجاره خودرو در مسافرت

اجاره خودرو در مسافرت یک سوال مهم که شاید ذهن شما رو نیز درگیر خودش کرده باشد.

این سوال این قدری اهمیت دارد که منو برآن کرد که از دوستانم که در این فعالیت سالهاس  دارند جویای جواب شوم.

البته طبیعی بود با پاسخ های گوناگونی روبه رو شوم و این و دریافتم که هرکدام از دوستانم جواب این سوال و نسبت به تجربه شخصی خودش میدن و انصافا که تجربه های ویژه ای در خصوص سوال اجاره خودرو در مسافرت  داشتن.

اما منطقی ترین و جذاب ترین جواب و یکی از دوستانم گفت که من در این مقاله با شما به اشتراک خواهم گذاشت پس لطفا با من همراه باشید.

اجاره خودرو در مسافرت

اجاره خودرو در مسافرت

مثلا یکی از دوستام که سابقه قدیمی در این زمینه داشت وقتی ازش پرسیدم چرا یکی یه ماشین و رنت می کنه.

گفت خوب طبیعیه وقتی تو خودت برای یه مدت کوتاهی در یک شهر مسافری و از وسایل نقلیه عمومی برای ورود به اون شهر استفاده کردی به نظرت منطقیه که برای اون تایمی که سکونت داری بری هزینه کنی و خودرو خریداری کنی؟

اصلا فکر کردی این که بخوای آرامش شهر خودت و داشته باشی توی یه شهر دیگه که عموم غریب هستی گزینه مناسبی نیست که از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنی!

دلایل اهمیت رنت ماشین

دلیلش هم این بود که منو تو الان توی شهر خودمون بلدیم که چطور از چند وسیله نقلیه عمومی به اصطلاح خودش دوخت و دوز کنیم تا بتونیم سریع تر رفت و آمد کنیم اما اون که مهمونه نهایت با کلی وقت تلف کردم بتونه یه مسیر مستقیم و آدرس بگیره و همون و بره اگر در نهایت با احتلاف نظر های ادرس های  متفاوت روبه رو نشه که حاصلش  گم شدن باشه.

تجسم به جای مهمانی که یک خودرو اجاره ای ندارد

خوب صادقانه بگم وقتی خودم  تصور کردم به جای کسی که توی شهر دیگه ای مهمانه و میزبانی نداره دیدم چقدر سخته که اگر توریست باشی نتونی به راحتی به گزینه های انتخابیت نرسی اگر برای مباحث کاری سفر کرده باشی قاجعه میشه که از هدفت جا بمونی و دیر برسی .

تصمیم مصمم برای اجاره ماشین

پس دیدم عاقلانه اس که به جای مهمون وار رفتار کردن بزنی توی دل همنشینی با باقی افرادی که توی اون شهر زندگی می کنند و ماشینی دست و پا کنی که هم شان اجتماعی تو رو حفظ کنه هم نتیجه سفرت و مثبت تضمین کنه .با توجه به این تصمیم گیری و کشف این حقیقت که یک مسافر اساسا نیازمند وسیله نقلی منحصر به فرد خود است دست یافتم که منطقی تر از خرید اجاره است .

پس رنت اتومبیل در مسافرت یک امر ضروری و مهم و ثابت شده از نظر من است.

اگر شما با موردی مشابه روبه رو شده اید و یا نظر متفاوتی در این خصوص دارید لطفا با ما درمیان بگذارید.

مقالات پیشنهادی:

لیست قیمت اجاره خودرو

خدمات رنت ماشین

شرایط رنت ماشین

خدمات تشریفات خودروپارسی

آشنایی با تویوتا

3تویوتاویژه پارسی رنت

رنت تویوتا لندکروز یا تویوتا پرادو

رنت بی ام و528i

 

برچسب‌ها, , , , , ,