اجاره خودرو در هلند و مزیت آن

اجاره خودرو در هلند و مزیت آن

اجاره خودرو در هلند و مزیت آن توپ های برمودا، توپ های ساحلی و کیسه های خواب را در تنه قرار دهید! و کرم ضد آفتاب خود را فراموش نکنید – و نه چتر خود را … فصل تعطیلات آغاز شده است و با خودرو اجاره شما را به بهترین نقاط در هلند.

برای گذراندن تعطیل آخر هفته اجاره خودرو پارسی به شما هفت راهنمایی برای یک سفر سرگرم کننده سفر آخر هفته در هلند می دهد!

اجاره خودرو در هلند و مزیت آن

اجاره خودرو در هلند و مزیت آن

جزایر زیبا هلند

تنفس در هوای تازه و لذت بردن از ساحل و طبیعت: برای کسانی که هرگز به جزایر هلند نرفته اند، تعطیلات آخر هفته تجربه ای از خود است! چکمه های خود را بگذارید و روی آپارتمان های جزر و مدی راه بروید، مهر و موم را در یک سفر قایق قرار دهید، دوچرخه را اجاره کنید و یک تور بگیرید. تعداد زیادی از B & B ها، هتل های دنج و کمپینگ وجود دارد. و با استفاده از کشتی، شما در هیچ زمان و در Texel، Ameland یا Terschelling هستید.

خودتان را به آخر هفته سلامتی ببرید

سونا شما به آرامی پس از سونا که در آن زمان گرفته اید، به آرامی پوستتان را خشک کنید. حالا شما روی آب حمام حرارتی مایع شناور می کنید. ذهن شما سرگردان است و شما کاملا احساس آرامش می کنید.

یک روز در یکی از بسیاری از استراحتگاه های بهداشتی هلندی احساس می کند که یک تعطیلات کوچک است. در باغ های زیبا، ماساژ ها و درمان های زیبایی، نوشیدنی ها وجود دارد. همیشه یک هتل در اطراف گوشه یا یک درایو کوتاه به B & B وجود دارد.

 

شهر در حال سفر به هلند

برای علاقمندان به تاریخ و فرهنگ، مقدار زیادی در هلند وجود دارد. و بیشتر از شهرهای اصلی وجود دارد. برای مثال، از دوردراخت دیدن کنید: قدیمی ترین شهر هلند با طولانی ترین خیابان خرید. یا به سمت ماستریخت در جنوب رانندگی کنید یا در شمال شمال گرونینگن. هر دو زیبا هستند و شما می توانید مقدار زیادی در طول مسیر ببینید. شما همچنین می توانید یک اتاق هتل خوب در Leewwarden و Friesland ببینید، و یا رفتن به Middelburg در Zeeland.

خورشید، شن و دریا

خط ساحلی هلند وسیع است و فرصت های زیادی برای آخر هفته های دوست داشتنی سواحل، تپه ها و هوای شور فراهم می کند. شب را در یک اردوگاه در زلاند گذراندید، یک کلبه در زدنوورث را رزرو کنید، یا یک جای خوب برای اقامت در پتن پیدا کنید.

آب و هوا در ساحل تقریبا همیشه خوب است، مردم دوستانه هستند و باشگاه های خوبی برای ساحل وجود دارد که برای استراحت و نوشیدن لذت ببرند.

کتاب را بخوانید و کرم های ضد آفتاب بگیرید، و آخر هفته شما واقعا نمی تواند اشتباه باشد.
نکته 5: یکی از پارک های سرگرمی هلندی را ببینید

این که آیا شما مانند غواصان غواصی، اسب ها، دلفین ها، افسانه ها یا حیوانات وحشی دوست دارید؟ در زمینه پارک های تفریحی، مقدار زیادی از آن انتخاب می شود.

خرید بلیط خود را آنلاین و یا در پرداخت سوپرمارکت. سفر روز خوبی است، اما رزرو هتل باعث می شود تجربه حتی بهتر شود. شما خیلی خوب و زود می شوید – بعد از ظهر در صف قرار می گیرید – و هنگامی که بیرون می روید، یک وعده غذای خوب و رختخواب در انتظار است. حالا برای همه سرگرم کننده است

بازدید از هلند هلند

هنگامی که شما در للیستاد یا آلمرو زندگی میکنید، خانه شما 30 فوت پایینتر از سطح دریا است. در واقع، کل Flevoland و Noord Oostpolder زمین بازیافت شده است، و همچنین دیگر “polders” در هلند.

این یکی از مزایای معمول هلند، همراه با آسیاب های بادی و دایک است، و اگر شما برای مدت بیشتری طول بکشد، نمی توانید مقاومت کنید. برای آنکه ارزشش را داشته باشید، از شهر شوکندر موزه، Giethoorn منظره یا اسکله باطیاا در للیستاد دیدن کنید.

پارک های ملی در هلند

هلند همه چیز نیست که چوب است. اما طبیعت زیبا در همه جا وجود دارد، اگر می دانید کجا نگاه کنید. بعضی از قطعات پارک های طبیعت محافظت شده مانند De Veluwe، De Biesbosch و De Drentse Aa برای مثال هستند.

حفاظت از مناطق در هلند به معنای قرار دادن یک حصار بزرگ در اطراف آنها نیست و دسترسی عمومی را غیر ممکن می سازد. برعکس، این سیاست است که مناطق طبیعت هر جا که ممکن باشد، به مردم باز است.

و چیزهای حتی بهتر: جایی که جنگل ها در هلند وجود دارد، هتل های ناز، دوچرخه های اجاره ای و خانه های پن کیک وجود دارد. کامل، درست است؟

اگر بیش از چند هفته به خارج از کشور میروید، نمیخواهید یک برنامه مجموعه توسط یک راهنمای تور دنبال کنید. شما می خواهید قادر به ساخت برنامه های خود و رفتن به کاوش.

بنابراین اگر مدت زمان طولانی در هلند اقامت دارید، اجاره ماشین ایده خوبی است. این فقط نوع خودمختاری است که به دنبال آن هستید: به جاده بروید و به هر کجا که بخواهید بروید، همانطور که در خانه می کنید.

هنگامی که شما اجاره خودرو در اجاره خودرو ، این دقیقا همان آزادی است که شما می توانید دریافت کنید. و من اشاره کردم که اجاره ما نیز بسیار مقرون به صرفه است؟

آزادی برای رفتن به هر کجا که دوست دارید

با یک ماشین اجاره ای می توانید برنامه های خود را آزاد کنید. یک روز در ساحل صرف کنید، به پیاده روی بروید، با یک آشنایی متوقف شوید، یا از یک شب لذت ببرید: می توانید هر جا که دوست دارید بروید. BB و L باعث می شود خودرو را راحت تر از قبل بفروشید.

هنگامی که شما یک خودرو با را اجاره می کنید، لحظه ای که وارد می شوید، منتظر شما هستیم در مقابل فرودگاه آمستردام اسپیپول. شما کلید های یکی از کارکنان خود را دریافت می کنید و شما فقط می توانید به آن بپردازید. بدون انتظار در خطوط شمارنده یا جستجو برای اتوبوس های شاتل – بدون هیچ زحمتی.

فقط ماشین که به آن نیاز دارید. و هنگامی که شما را ترک دوباره، شما نیز به راحتی ماشین را در مقابل سالن خروج را ترک کنید.

اجاره خودرو با بهترین تعرفه ها

اجاره خودرو با بهترین تعرفه ها

اجاره خودرو با بهترین تعرفه ها

خدمات استاتیک رایگان فرودگاه ها که نیز بسیار منطقی قیمت؟ مطمئنا نرخ اجاره خودرو ما شامل همه چیز است. و با اجاره خودرو ما واقعا همه چیز را در زمانی که این را می گویند معنی می کنیم.

بنابراین هیچ هزینه اضافی در چاپ خوب یا هزینه اضافی برای استفاده از یک کارت اعتباری و هیچ شگفتی وجود ندارد. مسافت پیموده شده رایگان، سیستم ناوبری برای اروپای غربی، بیمه و همچنین مالیات گنجانده شده است. به این ترتیب شما ماشین خود را از € 24 رانندگی می کنید – یک روز – به علاوه بنزین.

برای تلفن های موبایل خوب است؟ طیف گسترده ای از خودروهای اجاره ای را انتخاب کنید و ماشین ایده آل خود را برای تابستان پیدا کنید!

یک خودرو را اجاره کردید؟ در حال حاضر همه شما نیاز دارید یک هتل خوب است

به دنبال جایی برای ماندن می گردید؟ در نزدیکی Schiphol انواع هتل ها در محدوده قیمت های مختلف وجود دارد و ما با افتخار ماشین خود را به درب عرضه می کنیم. هتل شما پایه ایده آل برای بازدید از دوستان و خانواده و یا انجام هر گونه برنامه های دیگر شما است. احساس می کنید که قبلا رزرو کرده اید؟

اجاره خودرو در تهران

 

برچسب‌ها, , ,