اجاره ماشین اپتیما

اجاره ماشین اپتیما

اپتیما از خوش نام ترین ماشین های کره ای کیا است که به خصوص در ۳ نسلی که در ایران عرضه شد به لطف ارايه دادن ماشین هایی خانوادگی با کیفیت با امکانات قابل قبول و تقاضای بهایی منتاسب و نه خیلی دور از دست توانست به سرعت محبوبیت و فروش خوبی به دست آورد.

اپتیما از آن ماشین هایی است که نسل به نسل پیشرفت و تکامل در آن دیده می شود. برخلاف برخی ماشین های ژاپنی یا آمریکایی که نسل جدید آنها لزوما از نسل قبلی بهتر نیست این ماشین همواره دلایل کافی برای ارتقا به نسل جدید را در اختیار بازاریابانش و مشتریان وفادارش قرار داده.

مدل ۲۰۱۶ این خودرو هم که برخی به دلیل شباهت بیش از حدش به نسل در حوزه اجاره ماشین قبل آن را یک فیس لیفت می دانند تا نسل جدید از همین رویه تبعیت کرده و با حفظ وفاداری به نقاط قوت نسل قبل با افزودن لیست بلند و بالایی از امکانات جدید و فن آوری های رفاهی و ایمنی با آغوشی باز پذیرای علاقمندان به این مدل خاص از ماشین های کیا است.

اجاره ماشین اپتیما

اجاره ماشین اپتیما

ظاهر اپتیما برای اجاره خودرو

از نظر دیزاین واضح است که طراحی بیرون حاصل یک سری مذاکرات نفس گیر میان اعضای تیم مدیریت و طراحی کیا بوده چرا که با نگاهی به این خودرو نمی توان به طور قطعی گفت که آیا این خودرو اسپرت و جوان پسند طراحی شده و یا عام پسند و محافظه کار.

چراغ های عقب این خودرو کاملا شبیه سبک طراحی چراغ های عقب سورنتو جدید است ولی خوشبختانه کیا تغییر زیادی در جلو پنجره خودرو نداده است و برخلاف جلوی اسپورتیج که به دلیل پیاده سازی الفبای طراحی جدید کیا به یک نقطه ضعف بدل شده در مورد این خودرو این گونه نشده و صرفا با کشیدن دستی به سر و روی آن و تغییرات جزیی در چراغ ها تغییر چندانی به آن نداده اند.

در نمای جانبی تغییر چندانی در خودرو دیده نمی شود ولی در عقب و گلگیر عقب آن شیب خطوط طراحی کم تر شده و طراحی آن محتاطانه تر شده.

در عوض قوس شیشه عقب آن بیشتر شده و حالتی شبیه به فست بک به آن داده است. به نظر نگارنده طراحی عقب خودرو به اندازه نسل قبل جذاب نیست و از نظر هماهنگی با طراحی سایر پنل ها کمی ناهمگون در اجاره خودرو است.

به خصوص در طراحی سپر عقب می شد بهتر از این عمل کرد. هرچند این یک امر کاملا سلیقه ای است و برخی از منتقدین حتی طراحی عقب این خودرو اجاره ای را نقطه قوت آن می دانند.

اجاره خودرو در تهران

برچسب‌ها, , ,