اجاره ماشین در انگلستان

اجاره ماشین در انگلستان

هنگامی که برای اولین بار اجاره ماشین را در انگلستان می گذرانید، آماده سازی کمی معمولا منجر به یک تجربه ساده می شود. همین امر در هنگام استخدام وسایل نقلیه در خارج از کشور و پرداختن به انجام تحقیقات کمی در داخل و خارج در کشور خاص شما قصد دارید به عنوان مقررات مختلف اعمال می شود.

تیم carrentalsparsi.com یک لیست از راهنمایی های مفید برای کمک به شما در جلوگیری از مشکلات ایجاد کرده است.

اولین چیزی که باید در نظر بگیریم، سن است. برای افراد زیر 25 سال و یا بیش از 70 ساله، محدودیت هایی وجود دارد. شرکت های دیگر برای افراد بالای 21 سال و افراد سالخورده استخدام خواهند شد، اما ممکن است بر اضافات پرداخت کنند.

شرکت هایی مانند اجاره خودرو پارسی دارای سن بالای 80 سال سن دارند. این تفاوت ها در محدودیت های سنی باعث می شود که خرید آن بسیار ارزشمند باشد.

اجاره خودرو در انگلستان

اجاره ماشین در انگلستان

بهترین ابزار Car Rentals Parsi

carrentalsparsi.com بهترین ابزار را برای این فراهم می کند. به عنوان یک سازنده، ما برای بهترین گزینه ها از تامین کنندگان استخدام خودرو از Avis به Sixt و Thrifty در نقاط مختلف از فرودگاه زاکینث در یونان به ابردین جستجو می کنیم.

تامین کنندگان ما جزئیات شرایط و ضوابط مربوط به هر اجاره را شرح می دهند. مهاجران احتمالی قادر به بررسی آنچه که شامل می شوند و چه چیزی نیستند.

CDW، یا Collision Damage Waiver، یکی از دلایل استفاده از ماشین در حال حاضر است. در هنگام تهیه رزرو، این بیمه در صورت عدم انجام این بیمه نمی تواند منجر به صورتحساب عظیم در صورت تصادف شود.

این معمولا بین 500 تا 1000 پوند متغیر است.

شرکت های استخدام معمولا بیمه CDW خود را ارائه می دهند. carrentalsparsi.com و عوامل وابسته ما اجاره ماشین با تخفیف ویژه ارائه می کنند.

برنامه ریزی برای رانندگان

رانندگان برنامه ریزی برای اجاره وسایل نقلیه در انگلستان برای یک هفته یا بیشتر ممکن است یک سیاست سالانه از بیمه های اجاره ماشین بیمه را مقرون به صرفه تر پیدا کند.

علاوه بر گواهینامه های رانندگی، ویزای کار باید یک فرم ثانویه شناسایی، مانند گذرنامه خود و یک کارت اعتباری یا بدهی نشان دهد. تامین کنندگان استخدام تمایل دارند کارت های اعتباری را ترجیح دهند.

اگر رزرو از طریق carrentalsparsi.com ساخته شده باشد، همان کارت بانکی در هنگام برداشتن وسیله نقلیه مورد نیاز خواهد بود.

استخدام راننده در فرودگاه

کسانی که سکه های خود را شمارش می کنند می توانند با انتخاب دادن وسایل نقلیه از ایستگاه های استخدام که در فرودگاه ها یا دیگر مبادلات حمل و نقل نیست، صرفه جویی کنند. به عنوان مثال Avis به میزان 16 درصد برای نرخهای استخدام روزانه وانتها از مکانهای برتر اضافه می کند.

رانندگان اضافی نیز هزینه اضافه می کنند. هیررز باید در نظر داشته باشید که آیا رانندگان اضافی در حین رانندگی قبل از اضافه کردن به اجاره رانندگی می کنند یا خیر.

در سال 2015، اداره صدور مجوز رانندگی و وسایل نقلیه همکاران مقاله را برای مجوز رانندگی عکسبرداری برای رانندگان با آدرس در انگلستان، اسکاتلند و ولز لغو کردند.

این یک سیستم آنلاین جایگزین شده است که نیاز به استفاده از کد یکبار دارد. شرکت های اجاره ای از کدهای استفاده می کنند تا بررسی کنند که آیا کارکنان دارای امتیاز مجازات برای محکومیت های ناخواسته هستند.

مجوز اجاره خودرو در تهران

کد ها در صفحه وب مجوز DVLA مشاهده می شوند و برای مدت سه هفته از تاریخ صدور مجوز استفاده می شوند.

برای تولید کد، رانندگان نیاز به شماره های راننده و کد پستی خود را از آدرس در گواهینامه رانندگی همراه با شماره های بیمه ملی خود. یک جایگزین برای درخواست کد با شماره گیری DVLA به شماره 0300 0830013 است.

اجاره دهنده ها هنگام جمع آوری وسایل نقلیه از ایستگاه های استخدام باید آسیب ببینند، و اگر وجود داشته باشد، مطمئن شوید که در قرارداد اجاره ای ذکر شده است. همین امر مربوط به سوخت است.

هیررز باید مشخص کند که چقدر مخزن است و آیا باید آن را به همان سطح پر کنید یا آن را خالی کنید. آخرین نکته این است که عقب نشینی خودروها در پایان دوره استخدام، مجازات های مالی است.

برچسب‌ها, , , , , , , , ,