اجاره ماشین در تعطیلات کریسمس

اجاره ماشین در تعطیلات کریسمس

اجاره ماشین در تعطیلات کریسمس شرکت ما هم اکنون در تمام ساعات و روزهای عید کریسمس باز میباشد. شما مشتریان گرامی میتوانید برای اجاره ماشین در تعطیلات از اجاره ماشین پارسی استفاده کنید.

اجاره ماشین در تعطیلات کریسمس

اجاره ماشین در تعطیلات کریسمس

شهر اوترخت

از آمستردام، روتردام و آیندووهن تنها ساعت به ساعت و نیم به شهر تاریخی اوترخت میرود. پارک ماشین اجاره ای خود را در یکی از پارکینگ های زیرزمینی شهر درون خود قرار دهید و پا را پاکسازی کنید.

شهر اوترخت بارها و بارها یکی از زیباترین شهرهای کانال در اروپا را انتخاب کرده است و شهرهایی مانند آمستردام، ونیز و سنت پترزبورگ را انتخاب کرده است. اخیرا راهنمای سفر نفوذی تنها سیاره یوراتچ ششم را در لیستی از مکان های غیرمجاز در سراسر جهان قرار داده است.

همه این به دلایلی است، زیرا این (کانال قدیمی) در مرکز شهر، مستقیما از یک پری است. اگر در اوچارت فقط در گوشه ای قرار دارد، ساعت ها در حال اجاره دادن نیست.

لذت بردن از بروگ جذاب

در حدود سه ساعت از بروژ از آمستردام، روتردام و اییندوهن رسیده است. کل مرکز شهر بریج، میراث جهانی یونسکو است که بسیار ویژه است. بریج با استراحتگاه های بلژیکی، معماری زیبا و مربع بازار جوی مشخص می شود.

در حالی که رانندگی اتومبیل اجاره ای خود را به برژور می دهید، ممکن است وقت خود را برای متوقف کردن در آنتورپ یا گنت، دو شهر فلاینی که قطعا کمتر از بلژیک زیبا نیست.

بزرگترین بازار کریسمس آلمان در دوسلدورف

بازار واقعی کریسمس آلمان واقعا نیازی به توضیح ندارد اصطبل های کوچولو کمی با غذای خوشمزه و البته شراب گراز سنتی. در کمتر از 2.5 ساعت، دوسلدورف می تواند توسط ماشین اجاره ای از آمستردام و روتردام به مقصد برسد.

اگر گزینه ای برای انتخاب وجود دارد، راحت تر است، پس از ورود به فرودگاه آیندووهن، اجاره ماشین.

از اجاره ماشین ، شما می توانید در کمتر از 1.5 ساعت به دوسلدورف رانندگی کنید. اگر شما یک بازار کوچک کریسمس را ترجیح می دهید، تقریبا هر شهر متوسط آلمان، گزینه ای است. به عنوان مثال، کلن تنها 45 دقیقه طول می کشد تا به شما دسترسی پیدا کند.

اجاره ماشین

اجاره ماشین

4. زمستان اجاره ماشین با خانواده

در طی تعطیلات خانوادگی از هلند دیدن می کند، اجاره ماشین یک روز سرگرم کننده برای همه است. در دهه های اخیر، موفق ترین پارک در هلند بوده است. در طول زمستان، پارک به بهشت زیبای زمستانی زیبا تبدیل شده است. در اجاره ماشین واقع شده است و به راحتی در هنگام اجاره یک خودرو در فرودگاه رسیده است.

از دیگر شهرهای هلندی مانند آمستردام، روتردام و لاهه، را می توان در عرض یک تا حداکثر دو ساعت رساند.

مجسمه های یخ در تهران نمایش داده می شوند

از 12 دسامبر تا 24 ژانویه، جشنواره مجسمه سازی یخ هلندی در ایستگاه قطار تهران واقع است. اجاره ماشین در تهران اسحق، فرودگاه روتردام / فرودگاه لاهه یا فرودگاه ایدنوهن، شما می توانید در حدود یک و نیم تا دو ساعت به زوول رانندگی کنید.

در نمایشگاه، مجسمه های یخ خیره کننده ایجاد شده توسط بهترین هنرمندان یخی جهان خواهید دید.

یکی از مجسمه های یخی، از اتومبیل های یخ تا هواپیماها و حتی فیل ها با اندازه های حیاتی، حتی بیشتر از سایرین چشمگیر است.

اگر تصمیم می گیرید ماشین اجاره را به نمایشگاه مجسمه ی یخ ببرید، مطمئن شوید که لباس های کثیف را با خود حمل می کنید. برای جلوگیری از ذوب شدن یخ، دمای سالن نمایش فقط 10 درجه سانتیگراد (14 درجه فارنهایت) است.

در زمستان زمستان خطرناک است طبیعی است. در حال سفر با خیال راحت در فصل زمستان که رانندگی تنظیم می شود.

ما به شما یک نمای کلی از انجام و رانندگی رانندگی در زمستان ارائه می دهیم، بنابراین شما همیشه به مقصد خود می رسید.

خرابکاری – اشتباهات اغلب هنگام رانندگی در زمستان انجام می شود

تعلیق در نوبت: اگر جاده به دلیل یخ یا برف لغزنده باشد، در هنگام خم شدن می تواند بسیار خطرناک باشد. احتمال دارد که ماشین از دست گرفتن و از جاده ها بیرون بیاید، مخصوصا هنگام رانندگی با سرعت متوسط تا زیاد.

ایمن تر است تا قبل از خم شدن و قبل از خم شدن به سمت جلو حرکت کند. به این ترتیب، در صورت لزوم فقط باید پدال گاز را بگذارید.

کاهش فشار تایر: بعضی مواقع رانندگان تصمیم می گیرند فشار کمتری در تایر خود داشته باشند، در تلاشند تا در طول زمستان خودرو را افزایش دهند. در عمل، با این حال، یک فشار کم تایر در هزینه ثبات ماشین شما است.

نتیجه این است که ماشین شما احتمال بیشتری دارد که از جاده عبور کند.

تایرهای زمستانه بیش از حد برتری دارند: لاستیک زمستانی برای شرایط زمستانی بهینه شده است.

با این حال، این بدان معنا نیست که خطر لغزش در جاده ها بیشتر نیست. اگرچه با استفاده از لاستیک های زمستانی فاصله ترمز با کمترین فاصله می باشد، این تنها در مورد رانندگی در سرعت های کم تا متوسط است.

با سرعت بالا، فاصله ترمز خودرو شما همان قدر بزرگ است که با لاستیک های معمولی است. بنابراین، همیشه با توجه به شرایط زمستانی، حتی با لاستیکهای زمستانی، شرایط را حفظ کنید.

راه هایی برای اطمینان از رانندگی در زمستان

وقت خود را بگیرید: در صورت شرایط زمستانی، اطمینان حاصل کنید که زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد خود دارید تا حد معمول. خطرناک است که با همان سرعت در شرایط معمولی رانندگی کنید.

فاصله خود را حفظ کنید:

جاده های لغزنده، حتی اگر لاستیک های زمستانی نصب شده اند، به یک راه ترمز ترمز منجر شوند. این را در هنگام رانندگی در نظر بگیرید و فاصله ای مناسب با اتومبیل ها در مقابل شما داشته باشید، مخصوصا اگر دشوار است ببینید که در جاده چه اتفاقی می افتد.

آهسته بکشید: وقت خود را در حال کشیدن بکشید. هنگام کشیدن، ماشین شما نیاز به کشیدن جاده دارد. در شرایط زمستانی، جاده لغزنده است، و برای ماشین شما سخت تر است تا بتوانید دستان خود را پیدا کنید.

اتومبیل خود را با لاستیک های زمستانی مناسب کنید: لاستیک های زمستانی باعث کاهش سرعت ترمز شدن می شوند و در شرایط زمستانی بیشتر می شود. در هلند، لاستیک های زمستانی در زمستان اجباری نیست، اما توصیه می شود.

در سایر کشورها، مانند آلمان، شما باید در زمستان با رینگ های زمستانی رانندگی کنید.

تایر های ماشین

هنگام استخدام یک ماشین در اجاره ماشین بدون راننده ، ممکن است تایرهای زمستانی روی ماشین اجاره شما قرار داده شود.

تعلیق را به طور قابل توجهی: ترمز در خم می تواند منجر به لغزش ماشین در جاده شود. در حالت مستقیم، معمولا می توانید به طور معمول ترمز کنید. اگر چه ممکن است مقابله با بصری باشد، هنگامی که یک توقف اضطراری باید انجام شود، عاقلانه است که قدرتمند بماند. سیستم ABS تضمین می کند که چرخ ها قفل نخواهند شد، اما چرخش ادامه می یابد.

به این ترتیب، وسیله نقلیه دست خود را به جاده خواهد گرفت.

زنجیره های برف را بردارید: هنگام رانندگی در مناطق کوهستان در زمستان، عاقلانه است که زنجیرهای برف را با خود حمل کنید. در بعضی مناطق آلمان، اتریش، فرانسه و دیگر کشورها ممکن است لازم باشد زنجیره های برف را در لاستیک های خود قرار دهید تا قبل از اینکه در برخی از جاده ها ادامه دهید.

نشانه های جاده هنگامی که این مورد نیاز است سیگنال می دهد. همانند لاستیک های زمستانی، اجاره اتومبیل های برفی و اجاره های برفی را می توانید اجاره ماشین کنید.

برچسب‌ها, , , ,