اداره تبلیغات اجاره خودرو

اداره تبلیغات اجاره خودرو

در اکتبر سال 2017، از طرف یک مشتری که شکایت در مورد چگونگی تبلیغ وسایل نقلیه را رد کرد، حکم کرد. در این مقاله گزارش شده است که خودرو ها به عنوان یک صاحب قبلی تبلیغ شده اند اما به عنوان ناوگان شناخته نشده اند.


علاوه بر این، حاکمیت ممکن است نمایندگی مجاز استفاده شده را مجاز به پرداخت هزینه های بازپرداخت بین 25٪ تا 100٪ از قیمت خرید خودرو به صاحبان که خرید ماشین های اجاره ای و یا وسایل نقلیه ناوگان قبلی بدون دانستن.

گفت که اعمال حذف جزئیات مالکیت، نقض حمایت مصرف کننده از مقررات تجارت غیرقانونی 2008 است.

در این مقاله هیچ اشاره ای به اینکه وسایل نقلیه مورد سوء قصد نیست بازرسی مورد استفاده تأیید شده یا مورد بررسی قرار گرفته و غیر ضروری به نظر برسند، و همچنین تعیین نمی کند که آیا تمایز بین یک اجاره قبلی شرکت یا یک خودرو اجاره ای را تعیین می کند.

ناوگان اجاره خودرو

علاوه بر این، این مقاله هیچ شواهدی را نشان نمی دهد که وسایل نقلیه استفاده شده از ناوگان از لحاظ مکانیکی کمتر از وسایل نقلیه به دست آمده از صاحبان خصوصی است.

توضیحات وب سایت تور می گوید: “این است که این تنها کپیکت کیت در لس آنجلس است که می توانید آن را اجاره کنید و رانندگی کنید. رویاهای دوران کودکی خود را دوباره بگذرانید و برای یک شب در شهر به بروید.”

ویژگی های خودرو به روز رسانی مانند بلوتوث و ورودی USB، و همچنین به عنوان یک سیستم صندلی خروجی، با توجه به فهرست.

نرخ اجاره روزانه از 175 دلار شروع می شود.

اجاره خودرو پارسی اعلام کرد که برنامه تلفن همراه  که به مشتریان اجازه می دهد از وسایل نقلیه خود از طریق تلفن همراه خود اجاره کنند.

برنامه اجاره ماشین به مشتریان امکان جستجو در ناوگان اجاره خودرو از وسایل نقلیه در دسترس را می دهد. مشتریان همچنین می توانند وسایل نقلیه را رزرو کنند، برآوردهای زمان واقعی و مکان های جمع آوری وسایل نقلیه را به دست بیاورند، کدهای تبلیغاتی را وارد کرده و به 24/7 پشتیبانی از مشتری دسترسی داشته باشند.

از طریق برنامه، اعضای رنت ماشین قادر به ورود به حساب خود برای مشاهده رزرو و اطلاعات اجاره می باشند و همچنین امتیازات را به پاداش هایی مانند اجاره های رایگان و ارتقاء می رسانند.

مشتریان که برنامه را دانلود می کنند، بلافاصله با استفاده از برنامه نقاشی  نقره ای می شوند.

برنامه مزایای اجاره خودرو در دسترس است بر روی دستگاه های تلفن همراه اپل و آندروید به صورت رایگان.

فاکس 57 گزارش داد که یک زن کارولینای جنوبی دستگیر شده است که خود را در شرکت اجاره خودرو پارسی معرفی می کند.

دختر بچه 12 ساله، گزارش داده است که خود را به کارکنان و مشتریان در محل اجاره اتومبیل کلمبیا 30 دسامبر در معرض دید قرار داده است.

او بعدها در خانه اش دستگیر شد و در حال حاضر در یک بازداشتگاه منطقه ای نگهداری می شود.

رنت ماشین گزارش داد که یک زن کارولینای جنوبی دستگیر شده است که خود را در شرکت اجاره خودرو پارسی معرفی می کند.

دختر بچه 12 ساله، گزارش داده است که خود را به کارکنان و مشتریان در محل اجاره خودرو کلمبیا 30 دسامبر در معرض دید قرار داده است.

او بعدها در خانه اش دستگیر شد و در حال حاضر در یک بازداشتگاه منطقه ای نگهداری می شود.

برچسب‌ها, , , , , , ,