اسامی سریع ترین شاسی بلندهای رنت ماشین

اسامی سریع ترین شاسی بلندهای رنت ماشین

با عرضه‌ی مدل‌های متنوع‌ و پرقدرت‌ در کلاس‌ شاسی‌بلند، محبوبیت آنها، بیشتر شده است. در این مقاله، به شناسایی ۱۰ شاسی‌بلند رنت ماشین با کمترین زمان در تست سرعت صفر لغایت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، می‌پردازیم.

ماشین های شاسی‌بلند در طی چند سنه تازه به سرعت سهم زیادی از بازار را تصاحب کرده‌اند و به‌نظر می‌رسد که این روند به‌زودی متوقف نخواهد شد.

امروزه  نزدیک  در هر کلاس قیمتی، یک نسخه‎ی شاسی‌بلند هم دیده می‌شود. وقتی در باره خوردوهای تند و پرقدرت حرف می‌زنیم، جای شگفتی نیست، شاسی‌بلندهایی که روزگاری یک خودروی خانوادگی و آرام بودند، در مرز یک سوپراسپرت، نما شوند.

در این مقاله ۱۰ شاسی‌بلند بازارجهانی رنت ماشین که در سریع‌ترین سررسید به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسند، شناسایی می‌کنیم.

مرسدس بنز جی ال ای

مدل جی ال ای که از همان شاسی هاچ‌بک پرقدرت A45 بهره‌گیری می‌کند با استفاده از جادوی AMG و بلندی اغلب در جایگاه دهم این فهرست پیمان می‌گیرد.

این شبه کراس‌اور از مدل‌های A کلاس مرسدس، دارای پیشرانه‌ی ۴ سیلندر دست نویس ۲ لیتری توربوشارژ است.

بر پای بست، ادعای تیم مهندسی مرسدس، مدل جی ال ای با قدرت ۳۷۵ اسب بخار در موعد ۴.۳ به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

البته در تست‌های مستقل مجلات و رسانه‌های خودرویی گوناگون این سررسید متغیر  و به ۴.۴ ثانیه واصله است.

اجاره خودرو مرسدس بنز جی ال ای کوپه

مرسدس بنز جی ال ای کوپه

مرسدس بنز جی ال ای کوپه

همانطور که انتظار می‌رفت، چندین مدل از این کمپانی آلمانی در این فهرست به چشم می‌خورد. نظرات مختلفی در باره ظاهر و طراحی این مدل به‌خصوص در بین کارشناسان ردوبدل می‌شود.

اما تقریباً اغلب افراد پرکار در این حوزه، شیفته‌ی پیشرانه‌ی کبیر ۸ سیلندر V شکل توئین توربو با حجم ۵.۵ لیتری AMG هستند. مرسدس جی ال ای کوپه قشنگ یا زشت، به لطف قدرت ۵۷۷ اسب بخاری پیشرانه‌ی V8 در موعد ۴.۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

نسخه‌ی برابوس این شاسی‌بلند  نیزبا کد 700 کوپه و نیرو ۶۹۰ اسب بخار در دسترس است.

اجاره خودرو بی ام و X6

شاسی‌ بلند اجاره خودرو بی‌ام‌ و  X6 نیز در تقسیم طراحی و ظاهر  نقدهای مثبت و منفی متنوعی گرفتن کرده است.

احتمالاً در باره طراحی آن عقیده قطعی نتوان داد، ولی بی گمان X6 M با داشتن پیشرانه‌ی ۸ سیلندر V شکل توئین توربو به حجم ۴.۴ لیتر و قدرت ۵۶۷ اسب بخار، شاسی‌بلند تند و پرقدرتی است.

مدل X5 M به عنوان اخ کوچک‌تر، شاسی‌بلندی کاربردی‌تر است، ولی آیا به راستی این دو مدل ارزش قیمت بالای ۱۰۰ هزار دلار دارند؟

اجاره خودرو در تهران

شرکت اجاره خودرو پارسی بزرگترین شرکت اجاره ماشین و رنت ماشین هم اکنون بزرگترین شرکت اجاره خودرو در تهران برای سفارش خودرو با ما تماس بگیرید.

 

 

برچسب‌ها, ,