استخدام زمستانی برای اجاره خودرو

استخدام زمستانی برای اجاره خودرو

بسیاری از رانندگان هنگام رانندگی یک ماشین اجباری، به ویژه در یک کشور خارجی احساس ناخوشایند می کنند. هر وسیله نقلیه دارای رفتار جاده ای خاص است که در زمستان می تواند توسط چیزهایی مانند برگ های مرطوب، باران، یخ، برف و یخ بدتر شود.

آیا شما قصد دارید در این زمستان در یک ماشین استخدام شوید؟ اگر چنین است، از شرکت اجاره اتومبیل خود بپرسید اگر شما همچنین می توانید لاستیک های زمستانی را استخدام کنید.

لاستیک های زمستانی اتومبیل خود را به دست آوردن بهتر در جاده، دست زدن به بهتر و فاصله کوتاه تر ترمز می دهد. علاوه بر این، آنها در فصل زمستان در بسیاری از کشورها اجباری هستند.

مقررات در هر کشوری متفاوت است

در حالی که کشورهای اتحادیه اروپا در تلاش برای هماهنگی قوانین و مقررات هستند، نشانه های کمی از این در مورد لاستیک های زمستانی وجود دارد. شما حتی ممکن است فکر کنید که بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا در حال انجام بهترین کار خود هستند تا چیزهایی را که ممکن است برای رانندگان متقاضی به مراتب پیچیده تر انجام دهند.

به عنوان مثال، در برخی از کشورها، لاستیک های زمستانی اجباری نیستند، در کشورهای دیگر در فصل زمستان و در کشورهای دیگر آنها اجباری هستند تنها در شرایط زمستانی یا زمانی که علامت های قانونی در کنار جاده وجود دارد.

عمق کمینه گیره مورد نیاز در لاستیکهای زمستانی نیز متفاوت است: از 2 میلیمتر در یک کشور تا 5 میلیمتر دیگر. لاستیک های تمام فصل به عنوان لاستیک های زمستانی تقریبا در همه جا، به جز در سوئد و رومانی.

و مدت زمان فصل تایر زمستانی نیز دقیقا مشخص نیست. در بسیاری از کشورها دوره زمستان از 1 نوامبر شروع می شود، در برخی دیگر تا دو یا حتی چهار هفته بعد.

و در حالی که در فنلاند لاستیک های تابستانه به زودی در 28 فوریه ادامه دارد، در نروژ تا ماه مه 1 صبر کنید …

قوانین در عمل

همه این مقررات متفاوت می تواند به برخی موقعیت های عجیب و غریب منجر شود. تصور کنید: برای 4 آوریل برای جنوب اروپا بروید، برای مثال رانندگی از آمستردام به رم. لاستیک های زمستانی در آن زمان در هلند اجباری نیست و در شرایط خاصی در بلژیک ممنوع است.

بنابراین آیا شما باید، یا نباید به تناسب اندام تان؟ شاید شما باید، زیرا در فرانسه ممکن است نشانه های ترافیکی وجود داشته باشد که نشان می دهد که لاستیک های زمستانی مورد نیاز است.

اجاره خودرو در ایتالیا

 

و در ایتالیا – خوب، در ایتالیا قوانین متفاوت از یک منطقه به دیگری و گاهی اوقات حتی از یک جاده به دیگری!

پس بهتر است در شمال اروپا سازماندهی شود؟ نه واقعا. اگر، مثلا، شما ماشین و تریلر خود را از آمستردام به ویولن رانندگی می کنید، شما با یک پازل مواجه می شوید: هیچ تایر زمستانی مورد نیاز در هلند، مورد نیاز تحت شرایط زمستانی در آلمان، که در لهستان مورد نیاز است، مورد نیاز در لیتوانی، از جمله در تریلر شما

برچسب‌ها