افزایش قیمت خودرو و افزایش اجاره ماشین تهران

افزایش قیمت خودرو و افزایش اجاره ماشین تهران

بازار رنت ماشین داغ تر از 1 سال گذشته

با وجود ابطال مصوبه دولت برای افزایش قیمت خودروهای داخلی، قیمت‌گذاری خودروهای داخلی در سال جدید همچنان با ابهام روبرو است

این ابهامات چند سالی است که باعث سر در گمی افراد شده و نشان از مدیریت ضعیف مسولین میباشد و مشخص نیست خودروها باید با چه قیمتی به خریداران عرضه شود. که این عامل تاثیر مستقیمی بر افزایش اجاره خودرو تهران و کرایه ماشین تهران شده است.

به گزارش خبر گزاری ها، در حالی که فروش محصولات ایران خودرو با قیمتهای افزایش یافته قبلی و اضافه شدن 500 هزار تومان به عنوان نرخ جدید بیمه و مالیات بر ارزش افزوده از این ماه آغاز شد،  قیمت‌گذاری تولیدات شرکتهای دیگر از جمله سایپا، پارس خودرو و بهمن همچنان تعیین نشده و فروش این محصولات متوقف است.

از این رو این بالا رفتن بسیار غیر منطقی خودرو مردم را تحت فشار قرار داده شرکت اجاره ماشین رنت ماشین پاسداران این کمک را به شما میکند که اگر نیاز به خودرو دارید از طریق اجاره ماشین خودرو مورد نظر خود را اجاره کنید.

افزایش روز افزون قیمت خودرو

فروردین سال گذشته کمیته قیمت‌گذاری خودرو با متوسط افزایش 6 درصدی قیمت برخی خودروهای داخلی موافقت کرد،اما پس از گذشت چند روز این مصوبه توسط هیئت دولت لغو شد.ولی همین امر زمزمه های افزایش قیمت را افزایش داد..براساس مصوبه کمیته قیمت‌گذاری خودرو قیمت برخی محصولات ایران خودرو و سایپا از 300000 تا 4500000 افزایش قیمت داشت که به صورت زیر است.
در بین محصولات ایران خودرو نیز قیمت پژو 206 حدود یک میلیون و 100 هزار تومان و قیمت پژو 405 نیز یک میلیون و 300 هزار تومان افزایش یافت.که قیمت اجاره خودرو بدون راننده 206 روزانه 90000و ماهانه 2400000 تومان تعییین شده که با افزایش این چنینی خودرو های ایرانی باعث رو اوردن مردم به اجاره ماشین شده. و این عامل حتی باعث افزایش نسبی قیمت اجاره خودرو ارزان تهران کرج و تبریز شده است. بازار اجاره ماشین تاثیر مستقیمی از بازار خرید و فروش خودرو می برد.

 

برچسب‌ها, , , ,