بازار خودروهای هیبریدی در اجاره خودرو

بازار خودروهای هیبریدی در اجاره خودرو

اجاره ماشین

بازار اجاره خودرو بدون راننده های هیبریدی تا سال 2022 ارزشی در حدود 41 میلیارد دلار خواهد داشت که بسیار بیشتر از ارزش 18.88 میلیارد دلاری این خودروها در سال 2016 می‌باشد.

آنالیزها نشان می‌دهد فروش خودروهای هیبریدی از 1.8 میلیون دستگاه سال 2016 به 4.6 میلیون دستگاه در سال 2022 خواهد رسید. این رشد فروش قابل‌توجه به خاطر توجه بیشتر مشتریان به مصرف سوخت، کاربردهای ولتاژ بالا و قوانین آلایندگی سخت‌گیرانه‌تر توسط دولت‌ها در سراسر دنیا و تولید محصولات الکتریکی شده توسط خودروسازان به دست خواهد آمد.

اجاره خودرو

این مطالعه می‌گوید در خلال سال‌های 2017 تا 2022، خودروهای پلاگین هیبریدی و تمام الکتریکی محبوبیت زیادی به دست خواهند آورد که بخش اعظم آن به لطف مشوق‌های در نظر گرفته شده برای بهبود زیرساخت‌های شارژ الکتریکی و تقاضا برای محصولات پلاگین هیبریدی در چین و ژاپن خواهد بود.به‌طور مشابه، پیش بینی شده فروش خودروهای پلاگین هیبریدی و الکتریکی در ایالات‌متحده نیز افزایش خواهد یافت زیرا اجاره خودرو در تهران سازان در تلاش هستند تا از پس قوانین مصرف سوخت سخت‌گیرانه CAFE بربیایند.این مطالعه همچنین نشان می‌دهد باتری‌های لیتیوم-یون، نیکلی، اسیدی و حالت‌جامد نقشی قابل‌توجه در الکتریکی سازی صنعت خودرو خواهند داشت.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , ,