با اجاره خودرو از جریمه دوری کنید

با اجاره خودرو از جریمه دوری کنید

بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا عمدتا قوانین ترافیکی مشابه هلند را اجرا می کنند اما همیشه استثنا وجود دارد. آیا شما قصد دارید یک خودرو را در هلند استخدام کنید؟ پیش از رفتن به مهمترین مقررات ترافیکی، بررسی کنید.

حداکثر سرعت

حداکثر سرعت ها به طور گسترده ای در هر جای دیگری مانند هلند متفاوت نیستند. در منطقه ساخته شده شما می توانید در 50 کیلومتر در ساعت رانندگی کنید، اما فقط 30 در مناطق مسکونی با محدودیت سرعت محدود مجاز است.

در خارج از منطقه ساخته شده، حد استاندارد به طور کلی 80 کیلوگرم است، مگر اینکه نشانه های دیگر نشان دهند. در راهروها (بدون viaducts) این حد می تواند 100 کیلومتر بر ساعت در بزرگراه های 100، 120 یا 130 کیلومتر بر ساعت باشد.

و سپس در اطراف شهرهایی که حدود 80 یا 100 کیلوگرم دارند، مناطق انتشار کمتری وجود دارد.

این طیف گسترده ای از محدودیت های سرعت به این معنی است که خطر ابتلا به جریمه بالا است، بنابراین توصیه می شود مراقب باشید، که نه تنها ایمن تر، بلکه راحت تر در کیف پول شما!

کنترل مسیر

شکل خاصی از کنترل سرعت کنترل مسیر است. دوربین ها در نقاط ثابت در امتداد جاده نصب می شوند و تصاویری از هر وسیله نقلیه ای که گذر می کنند را ضبط می کند.

با شناسایی پلاک در نقاط مختلف، یک رایانه سرعت متوسط را محاسبه می کند و اگر این بیش از حد باشد، از طریق ایمیل ارسال می شود.

تشخیص رادار

آشکارساز رادار ممکن است با تمام این محدودیت های سرعت متفاوت مفید باشد، اما متاسفانه این در هلند مجاز نیست. اگر GPS با یک تابع تشخیص رادار داشته باشید، آن را خاموش کنید یا جریمه ای از حداقل 420 یورو نداشته باشید.

تماس با دست آزاد

همانند تقریبا در هر کشور اروپایی دیگر، در حین رانندگی، در برابر قانون هلند قرار دارد که تلفن همراه شما را در دست شما نگه دارد. علاوه بر تماس های تلفنی، پیام کوتاه، ایمیل، استفاده از اینترنت، گوش دادن به موسیقی و گرفتن عکس نیز ممنوع است. اگر نقصی مرتکب شوید، به جریمه ای از 220 یورو رجوع می کنید که باعث می شود که هلند کشور سخت ترین کشور در تمام اروپا باشد!

الکل و مواد مخدر

البته، زمانی که شما باید رانندگی کنید، عاقلانه تر نباشد. با این حال، اگر شما باید، آن را بیش از یک یا دو نوشیدنی. حد مجاز الکل برای رانندگان 0.5 g / l، که به شبیه بسیاری از کشورها است اما کمتر از انگلیس است. برای رانندگان که دارای گواهینامه رانندگی کمتر از 5 سال و یا کمتر از 25 سال هستند، حد مجاز 0.2 گرم در ليتر مورد استفاده قرار می گيرد. این فقط با یک لیوان آبجو است. و بدون شک می گوید مصرف مواد مخدر و رانندگی در هر شرایطی اشتباه است.

حمل و نقل کودکان

دستورالعمل اتحادیه اروپا بیان می کند که بچه های کوچکتر از 1.50 متر باید در صندلی مورد تایید و مناسب کودک (یعنی یک صندوق مناسب برای قد و وزن کودک) حمل شود. در هلند، این مقررات مربوط به کودکان زیر 12 سال که کمتر از 1.35 متر هستند. آیا شما قصد دارید ماشین را استخدام کنید؟ پس فراموش نکنید که صندلی کودک مورد نیاز را همزمان بگیرید!

پارکینگ در شهرها

در بسیاری از شهرهای بزرگ – مانند آمستردام، روتردام، لاهه و اوترخت – پارکینگ در مرکز شهر گران است: هزینه های 5 یورو در ساعت غیر معمول نیست. اما بسیاری از شهرها دارای امکانات بزرگ پارکینگ – به اصطلاح P + R (پارک و رید) – امکانات در حومه شهر، جایی که شما می توانید به راحتی پارک کنید و همچنین بلیط های حمل و نقل عمومی رایگان را به مرکز شهر برسانید و به عقب – بسیار کمتر تنش زا!

جریمه های ترافیکی

مردم هلندی معمولا پیام های خوبی را از طریق پست به خانه هایشان منتقل می کنند. با این حال، رانندگان خارجی که متوقف شده اند، معمولا برای پرداخت جریمه نقدی (به صورت نقدی یا با استفاده از بدهی و یا کارت اعتباری) مجاز می باشند. اگر شما یک ماشین استخدام کرده باشید، هرگونه اطلاعیه خوب برای شرکت حمل و نقل خودرو برای ارسال به آدرس خانه خود ارسال می شود. پس از آن می توانید پرداخت یا درخواست تجدیدنظر کنید.
خوب آماده باشید

اگر بخواهید اطلاعات بیشتری در مورد قوانین ترافیکی در هلند بدست آورید، اجاره خودرو پارسی  خوشحال خواهد شد که به شما در راه شما کمک کند!

برچسب‌ها,