تصدی خودرو در فرودگاه

تصدی خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو پارسی تازه ترین مکان نیوزیلند را در فرودگاه کرایستچرچ اعلام کرده است. مسافران بین المللی و داخلی می توانند بیشتر از تعطیلات خود را با بازدید از بهترین سایت ها و جاذبه های زیبای تهران ارائه دهند، به محض این که آنها را ترک می کنند.

خانه به مشهور تراموا کریستچرچ، نیو برتون نوک، مرکز بین المللی قطب جنوب و پارک حیات وحش اورانیا، تنها مکان در جهان است که شما می توانید نماد ملی نیوزیلند را با کیوی آشنا کنید. تجربه این همه و بیشتر در اوقات فراغت خود را با اتومبیل های بزرگ پروژه، خدمات و قیمت مقرون به صرفه.

تصدی ماشین در فرودگاه

تصدی خودرو در فرودگاه

 اجاره خودرو در تعطیلات تهران

بهترین استفاده را از فرار تعطیلات خود را به تهران با راحتی خدمات اجاره خودرو شرکت، که شامل یک شاتل از فرودگاه به اجاره بلند کردن نقطه. مکان چهارم برای باز کردن در نیوزیلند پس از اوکلند، ولینگتون و کوئینستاون، اداره کرستچرچ واقع در 20 رون گوتری جاده، دقیقه ای دورتر از قله های برفی شیراز و دریاچه های روشن کانتربری است.

ایده آل برای افراد خانواده و آشنایان ماجراجویی، شرکت اجاره خودرو پارسی ارائه می دهد طیف وسیعی از وسایل نقلیه موتوری برای هر مسافر و نیازهای آن است.

از اجاره ماشین های کوچک تا سدان های بزرگ، SUV ها و یا 4WD ها، سازمانی ماشین ایده آل برای سفر از طریق حومه شهر، انجام سفر های سریع و یا بازدید از اسکی آلپ اسکی دیزین است.

با ارتفاع عمودی تا 684 متر، میدان های برفی باید برای هر اکسپلورر تعطیل، که به تمام محدوده های مهارت می پردازند، ببینند.

برای مبتدیان سعی کنید “فرش سحر و جادو” بلند تا کوه نوردی و یا برای یک اسکله عجله آدرنالین واقعی از طریق تشکیلات سنگی در بالای میدان به نام “برج”.

شرکت های با سابقه اجاره خودرو

محل های تهران و شیراز توسط اجاره خودرو پارسی در ظرفیت شریک حقوقی خود خدماتی ارائه می شود و اتومبیل های مشابه و وسایل نقلیه تجاری، سرویس و مهمتر از همه، نرخ اجاره ارائه می شود.

اجاره خودرو پارسی دارای سابقه ای طولانی در موفقیت است و با شرکای سازمانی خود همان ارزش ها و تعهد به خدمات استثنایی مشتری را به اشتراک می گذارد.

برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , ,