در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

مقامات فرودگاه بین المللی سنت لوئیس لامبرت گزارش دادند که در سه ماهه اول اوبر و لایتف مجاز به جمع آوری و رها کردن مسافرین، درآمد حاصل از حمل و نقل زمینی دیگر به میزان 1 درصد افزایش یافته است.

روندا همون-نیبروگ، مدیر فرودگاه، گفت که درآمد حاصل از پارکینگ ها، گاراژها، شرکت های کرایه اتومبیل، تاکسی ها و وانت ها در ماه های سپتامبر، اکتبر و نوامبر 12.1 میلیون دلار بوده است.

درآمد ناشی از پارکینگ و اجاره خودرو به ترتیب به میزان 0.4٪ و 7.2٪ افزایش یافت. به طور خلاصه، درآمد ناشی از استفاده از وانت مشترک به میزان 15.3 درصد کاهش یافت و وانت تاکسی 19.5 درصد کاهش یافت که به هزینه های تاکسی در هر سفر به فرودگاه رسید.

با این حال، اجاره خودرو پارسی گزارش داد که به کمیسیون فرودگاهی که با هزینه های جدید سوار شدن، سهم فرودگاه از درآمد حمل و نقل زمینی 607،000 دلار بیشتر از همان دوره سه ماهه در 2016 است.

شرکت پارسی ، اجاره اتومبیل بین المللی، اعلام کرد گسترش عملیات خود را در جزیره مدیترانه ای از مالت، باز کردن یک محل در محل ترمینال در کنار اجاره خودرو پارسی .

عملیات سبز حرکت در مالت در سه سال گذشته به طور پیوسته رشد یافته است و اکنون به عنوان یک نام تجاری برتر در کشور در نظر گرفته شده است.

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

در آمد اجاره خودرو در فرودگاه

اجاره خودرو در تهران

شرکت کرایه خودرو و وان به تازگی دهمین سالگرد خود را جشن گرفت و اکنون در بیش از 30 کشور اروپایی، آمریکای شمالی و مرکزی و خاورمیانه فعالیت دارد.

اجاره خودرو پارسی دفتر شعبه جدیدی را در امتداد ایندیاناپولیس “نمایندگی ردیف” افتتاح کرده است.

مرکز تجاری 1000متر مربع بیش از دو برابر اندازه محل قبلی خود است. علاوه بر این، دفتر شعبه جدید به مشتریان که نیاز به اجاره اجناس را دارند، در حالی که وسایل نقلیه آنها در حال تعمیر و نگهداری است، به گفته شرکت می باشد.

پل اونون، معاون رئيس جمهور و مدیر کل شرکت های سازمانی در ایندیان، گفت: این انتقال به خصوص مهم است، زیرا او بار دیگر تعهد ما را برای برآورده ساختن تقاضا برای اجاره خودرو ارزان راحت و گزینه های تحرک، هم در سطح محلی و هم در سطح بین المللی تقویت می کند.”

منبع: Autorentalnews

برچسب‌ها, , , , , ,