سوخت اصلی خودرو ها بیشتر از اعداد اعلام شده است

سوخت اصلی خودرو ها بیشتر از اعداد اعلام شده است

 

اجاره خودرو

خودروهای الکتریکی فعلی شامل مدل‌های هیبریدی  کرایه خودرو به اندازه‌ای که خودروسازان می‌گویند سبز نیستند.

این موسسه 30 خودروی گوناگون با نوع سوخت و ابعاد متفاوت را در شرایط رانندگی واقعی آزموده و فهمیده که این خودروها به‌طور متوسط 23 درصد سوخت بیشتری نسبت به تست‌های آزمایشگاهی می‌سوزانند. بدترین خودرو هم 59 درصد سوخت بیشتری در دنیای واقعی مصرف کرده است. در میان خودروهای تست شده نمونه‌ای پلاگین هیبریدی نیز وجود داشته که بنا به گفته انجمن خودروی استرالیا 4 برابر بیشتر از عدد اعلامی مصرف سوخت داشته است!

اجاره ماشین

از نظر میزان آلایندگی، از 12 خودروی دیزلی تست کرایه اتومبیل شده 11 نمونه نتوانسته‌اند قوانین وضع شده را پاس کنند. اشاره‌ای به آلایندگی خودروهای بنزینی و هیبریدی نشده و البته در این مطالعه از خودروساز و یا خودروی خاصی نیز نامی به میان نیامده است.انجمن خودروی استرالیا می‌گوید خودروسازان محصولات خود را برای عملکرد بهتر در آزمایشگاه‌ها می‌سازند که این نشان دهنده عملکرد خودرو در استفاده روزمره نیست. این موسسه از داده‌های دسته بندی شده خود برای فشار به انجام تست های شرایط واقعی در استرالیا استفاده کرده است.

رنت خودرو

 اجاره ماشین در تهران  خودروهای محبوب در استرالیا تا 59 درصد بیشتر از اعداد اعلامی سوخت مصرف می‌کنند و 7 برابر بیشتر از حد مجاز آلایندگی دارند. این واضح است که هرچقدر استانداردهای آلایندگی سخت‌گیرانه‌تر می‌شوند، فاصله بین نتایج آزمایشگاهی و دنیای واقعی بیشتر می‌شود به این معنی که مشتریان و محیط‌زیست بیشتر آسیب می‌بینند.

رنت ماشین

تست‌های واقعی انجمن خودروی استرالیا اجاره خودرو بدون راننده  از رانندگی 90 دقیقه‌ای تشکیل شده که شامل استفاده شهری، خارج جاده‌ای و بزرگراهی می‌باشد. این موسسه می‌گوید روش بکار گرفته شده قابل‌اعتماد است و تنها سه درصد واریانس بین نتایج تست یک خودرو دیده شده است. این انجمن معتقد است چنین تست‌هایی می‌تواند تنها 3 دلار برای هر خودرو هزینه داشته باشد.

کرایه ماشین

واضح است که تمامی این اقدامات  اجاره خودرو در تهران  گیت فولکس‌واگن دارد اما در جایی که آلایندگی بیشتر در کانون توجهات قرار دارد، مصرف سوخت نیز اهمیت فراوانی را نشان می‌دهد. متغیرهای زیادی از دما، شرایط رانندگی، کیفیت سوخت، استایل رانندگی، نگهداری خودرو و حتی باد داخل لاستیک می‌توانند تأثیر بزرگی روی مصرف سوخت داشته باشند.

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,