شرکت ها و نمایندگان اجاره خودرو

شرکت ها و نمایندگان اجاره خودرو

مدیران اجرایی، مدیران اجرایی و کارکنان شرکتهای تجاری، شرکتهای حقوقی و شرکتهای مستقل، 6-7 نوامبر در مرکز شهر هیلتون میامی، یک شهر جدید و هتل مقر جدید برای کنفرانس سالانه، گرد هم آمدند.

در حال حاضر در سال ششم، اجلاس اجاره خودرو 251 اپراتور و نمایندگی فروش اجاره ماشین را پذیرفت. شرکت کنندگان از چندین کشور از جمله ایسلند، نیوزیلند، اسپانیا، آلمان، پاناما و برزیل سفر کردند.

در این سال، یک رویداد افزایشی افتتاح شد. در یک روز کامل برنامه نویسی در 8 نوامبر، کنفرانس ناوگان حمل و نقل در نظر دارد موضوع مربوط به تحرک هوشمند، از جمله وسایل نقلیه مشترک و متصل و سیستم های حمل و نقل هوشمند باشد.

دستورالعمل اجلاس اجاره خودرو بر روی موضوع “مردم، فرایندها و سود” تمرکز کرده است – ضروری است که عملیات اجاره ای کارآمد و سودآور اجاره شود.

شرکت ها و نمایندگان اجاره ماشین

شرکت ها و نمایندگان اجاره خودرو

سخنگوی شرکت اجاره ماشین

مایک پیتچر، سخنگوی، نویسنده و مشاور رهبری، سخنرانی کلیدی را با عنوان “هفت ائتلاف رهبری برای نژاد جدید رهبر” ارائه داد. همانطور که مدیر عامل شرکت اجاره خودرو در تهران ، رنت ماشین با افزایش مشارکت کارکنان، نتایج کمتری را به دست آورد. او هفتمین را به عنوان خنده، یادگیری، گوش دادن، زبان، ، میراث، و عشق ارائه داد.

جلسه ناوگان جم، یک بلوک دو ساعته برنامه نویسی اختصاص داده شده به مسائل ناوگان در اجاره اتومبیل، برای چهارمین سال متوالی بازگشته است.

اقتصاد اجاره خودرو

اقتصاددان ارشد شرکت اجاره خودرو ، در مورد نحوه توفان هاروی، ایرما و ماریا در ناوگان خود در “بازخوانی تصویر بزرگ 2017 و فراتر از آن” بحث کرد. براساس گزارش ، تجاری، دولت و ناوگان حمل و نقل اجاره ای می تواند به تعداد زیادی به عنوان 18،500 واحد.

نیل آبرامز، بنیانگذار گروه مشاوره ابرامز، بیش از 40 سال دانش صنعت را به سمینار خود «تکامل صنایع دست اندرکاران شخصی – و آنچه که به اپراتورهای اجاره ای امروزه می دهد» به ارمغان آورده است.

او ارزیابی رشته های اصلی، حق رای دادن و بازار های مستقل برای درک تاثیر مدل های جدید حمل و نقل، از جمله انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی و وسایل نقلیه مستقل.

سمینارهای متعددی بهترین شیوه برای اجرای یک کار اجاره ماشین را ارائه دادند.

موضوعات شامل فهم پردازش پرداخت، ایجاد نام تجاری از طریق رسانه های اجتماعی، چگونگی جلوگیری از اشتباهات حسابداری عمومی، ابزار پیشگیری از دعوی قضایی و راه های تقویت شاخص رضایت مشتری (CSI).

دو سمینار در اسپانیایی برای شرکت کنندگان در آمریکای لاتین ارائه شد.

نشست صبح روز دوشنبه، نشست آمریکای لاتین به پرسش های مربوط به چالش های خاصی که با اپراتورهای اجاره اتومبیل در آمریکای لاتین مواجه شد، پاسخ داد.

شرکت کنندگان فرصت های مختلفی برای شبکه در سراسر رویداد داشتند، از جمله پذیرش سالن نمایشگاه، شام مشتری و شکستن شبکه.

برچسب‌ها, , , , ,