قانون گذار افزایش مالیات اجاره ماشین

قانون گذار افزایش مالیات اجاره ماشین

بر اساس گزارش رادیو عمومی مونتانا، قانونگذاران مونتانا به طور موقت افزایش مالیات اجاره و اجاره اتومبیل را دنبال می کنند.

این مالیات ها به حفظ برخی از خدمات دولتی کمک می کند که انتظار می رود به دلیل کسری بودجه پیش بینی شده 227 میلیون دلاری مونتانا کاهش یابد.

بیل 6 مجلس سنا مالیات اجاره ای را از 3 درصد تا 6 درصد دو برابر و مالیات بر وسایل نقلیه اجاره را از 4 درصد به 10 درصد افزایش می دهد.

سناتور دیک برت، حامی این لایحه، گفت که این مالیات ها توسط دولت گاو استیو بولاک برای کاهش تاثیر مالیات بر مونتانانس ها انتخاب شده است. این گزارش می گوید که این مالیات به طور غیرمستقیم پرداخت می شود.

مخالفان شامل انجمن خرده فروشی مونتانا، انجمن مالیات دهندگان مونتانا و اتاق بازرگانی مونتانا هستند.

گزارش اجاره ماشین در تهران

براساس گزارش، برخی از افرادی که علیه این لایحه بودند مخالفت کردند که ممکن است از افزایش مالیات های کمتر برای وسایل نقلیه اقامت و وسایل اجاره ای حمایت کنند.

هرتز می گوید: برای این تعطیلات آخر هفته شکرگذاری آینده، فرودگاه های بین المللی فرودگاه اورلاندو، فرودگاه بین المللی لس آنجلس، فرودگاه بین المللی میامی، فرودگاه بین المللی لاس وگاس و فرودگاه بین المللی فورت لادردال انتظار می رود.

در طول مدت سفر شکرگذاری (به عنوان تعطیلات از 22 تا 22 نوامبر تا خرداد و 26 نوامبر)، روزی که برای وانت و اجاره اجاره می شود، قرار است 22 نوامبر باشد – با میانگین مدت اجاره تقریبا پنج روزه به نظر مردم با توجه به هرتز، از آخر هفته تعطیلات طولانی استفاده کنید.

تحقیقات اجاره ماشین

تحقیقات اجاره خودرو

تحقیقات اجاره خودرو

تحقیقات نشان می دهد که طی 9 سال گذشته، میزان حمل و نقل خودرو در طول روز شکرگزاری 40 درصد افزایش یافته است و بار دیگر این میزان حمل و نقل شماره 1 در 89.3 درصد خواهد بود که دومین میزان از سال 2005 است.

معاون ارشد ارشد برنامه ریزی و پشتیبانی عملیات هرتز. “با هزاران مکان در سراسر کشور و یک تیم خدمات مشتری اختصاصی، ما منتظر کمک به مسافران در جاده ها برای رنت ماشین در تعطیلات هستیم.”

برچسب‌ها, , , , ,