ماجرای تصادف با اجاره خودرو

ماجرای تصادف با اجاره خودرو

مطمئنا همیشه یک شوک زمانی است که شما به ماشین آسیب می رسانید. امیدوارم که شما خوب باشید و نیازی به نگرانی در مورد ماشین نیست، همانطور که همه آن را اجاره می کنید.

با اجاره خودرو پارسی شما به خوبی بیمه می شوید، زیرا حق بیمه برای استفاده از ماشین در اروپای غربی همه در اجاره گنجانده شده است. بنابراین یک نفس عمیق بکشید، آسیب را بررسی کنید و از دفتر ما تهران تماس بگیرید.

دوچرخه سواری لوکس و اجاره خودرو دوشنبه تا جمعه از ساعت 6:00 تا 20:00 و شنبه ها، یکشنبه ها و تعطیلات از ساعت 8:00 تا 15:00 باز است.

ماجرای تصادف با اجاره خودرو

ماجرای تصادف با اجاره خودرو

نکات ایمنی

لطفا نکات ایمنی زیر را دنبال کنید:

آیا تلفات وجود دارد؟ اولین کمک و یا 112 تماس بگیرید.
اول خودت را بگذار در صورت امكان به طرف مقابل احتیاج داشته باشید.
همیشه آرام و دوستانه باقی بمانید.
قبل از انتقال وسیله نقلیه خود: در بعضی از کشورها باید منتظر بمانید تا پلیس بیاید.
در صورت امکان، به نزدیک ترین محل امن رانندگی کنید. در غیر این صورت، مثلث هشدار دهنده خود را پایین بیاورید و چراغ های سیگنال خود را روشن کنید. تماس بگیرید تا وسیله نقلیه خود را بکشید
گزارش آسیب را در اسرع وقت، اما در محل امن.

در اجاره خودرو پارسی شما حداکثر در کمترین خودرو بیمه می شود

وسایل نقلیه ما برای آسیب رساندن به وسیله نقلیه، ادعاهای شخص ثالث، سرقت و تلفات مسافران بیمه می شود. به عنوان یک ویزا، شما همچنین می توانید حداکثر خودرو در آسیب مالی است که شما نمی توانید از شخص ثالث بهبود می یابند. بسته به نوع خودرو و در هر حادثه، شما با پرداخت حداکثر 50.00 یا 125.00 یورو پرداخت می کنید.

علاوه بر خسارت ناشی از شما، محاسبه نیز برای خرابکاری یا از دست دادن اسناد وسایل نقلیه به عنوان مثال اعمال می شود. در غیر اینصورت از دست دادن کلیدهای ماشین و سوء استفاده نادرست استفاده می شود. در این موارد، متاسفانه، تمام هزینه ها برای شما است.
24/7 کمک های کنار جاده ای رایگان

با استفاده از اجاره خودرو از کمکهای خودکار جاده ای برای کمک 24 ساعته 7 در سراسر اروپای غربی استفاده می کنید. در صورت نیاز، شما همچنین می توانید یک وسیله نقلیه جایگزین کنید. در موارد اضطراری، لطفا با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

در صورت خرابی یا خسارت در تهران : 09124200059
در صورت خرابی یا خسارت در خارج از کشور:02122001718

بلیط پارکینگ و سرعت بخشیدن

در صورتی که مالک ماشین باشد، برای اولین بار یک بلیط برای تخلف (ادعا شده) در طول دوره اجاره خواهد بود. پس از دریافت بلیط، یک پرونده حاوی کپی از قرارداد اجاره نامه را ارسال کنید.

صادرکننده بلیط سپس بلیط را به آدرس خود ارسال می کند و همچنین شما می توانید پرونده را نیز ارسال کنید. مهم است که ما آدرس پست صحیح خود را به ما ارائه دهید تا از هرگونه ادعا در چکهای مرزی آینده جلوگیری شود. ما هیچ اتهام یا هزینه اداری برای این روش هزینه نمی کنیم.

چند هفته تعطیلات پیش رو، یا برنامه ریزی یک تعطیلات آخر هفته خوب؟ اگر شما یک ماشین در هلند ندارید، یک ماشین اجاره ای با کیفیت می تواند دقیقا همان آزادی هایی را که در ماه های تابستان دنبال می کنید به شما بدهد.

با انتقال اتوماتیک: پارسی دارای خودرو ایده آل برای هر مناسبت است. و تهویه مطبوع و جی پی اس برای غرب اروپا استاندارد شامل! اجاره خودرو پارسی به شما پیشنهاد می دهد که کوچکترین نرخ اجاره در بازار است!

اجاره خودرو پارسی در تهران

خودرو ایده آل برای یک سفر روزانه

منتظر یک روز خوب باشید؟ در آن صورت شما یک خودرو کوچک راحت می خواهید که کاملا مجهز است. میلاد جدید ایده آل در هر راه است: راحت برای جمع و جور برای رانندگی در شهرستان، ویژگی های استاندارد خود را شامل فرمان قدرت، تهویه مطبوع و ناوبری داخلی برای غرب اروپا است.

شما در حال حاضر یک میلاد یا یک مدل معادل آن را از 100 هزار به ازای هر روز در اختیار دارید!

 

ارزانترین خودرو اجاره ای از فرودگاه تهران

برای جوانترین عضو خانواده رنو (یا مدل معادل آن) نرخ اجاره از 280 هزار تومان در روز شروع می شود! رنو جمع و جور و همه جانبه، قدرتمند و مقرون به صرفه است. یک راننده چهار نفره با استانداردهای کیفیت بالا و ایمنی شما می توانید از رنو انتظار داشته باشید.

اجاره خودرو ارزان و مستقیم از فرودگاه اسپیلف؟ خودرو ایده آل برای درایو راحت از A تا B است.

راحت ترین خودرو خانواده

مدل واگن ایستگاه فورد فوکوس ماشین کامل برای تعطیلات در هلند و یا در جای دیگر اروپا است، با فضای بیش از اندازه راحت برای شما و برای فرزندان شما، و همچنین مقدار زیادی از اتاق برای چمدان. به طور طبیعی، تهویه مطبوع، کیسه های هوا و رادیو / CD خوب همه گنجانده شده است.

و به این دلیل که کودکان باید بتوانند به راحتی و با خیال راحت به عنوان خود سفر کنند، یک صندوق خودرو معتبر برای تنها 20.00 یورو (یک بار هزینه) اجاره کنید.

اجاره بزرگ با انتقال اتوماتیک

اجاره خودرو پارسی  ارائه می دهد انتخاب فوق العاده از خودروهای اجاره استاندارد تغییر دهید. با این حال، اگر شما ترجیح می دهید به صورت اتوماتیک رانندگی کنید، انتخاب مدل ها و قیمت های گوناگون نیز وجود دارد.

به عنوان مثال، هیوندای برای یک سفر روزانه ایده آل است، رنو کپچر و پورشه پانامرا برای تعطیلات طولانی تر با کودکان مناسب هستند و ولوو  یک خودرو کسب و کار اتوماتیک اتوماتیک فوق العاده است.

اضافی هنگام اجاره خودرو شما

مهم نیست که چه خودرویی را در اجاره خودرو در تهران اجاره می کنید: جی پی اس و ایرکو رایگان به طور استاندارد گنجانده شده است. شما همچنین می توانید یک راننده دوم را به صورت رایگان ثبت کنید و همیشه بیمه های ایران و سامان برای کل اروپای غربی بیمه می شوید.

به دنبال خودرو ایده آل برای تعطیلات خود هستید؟ در اجاره خودرو پارسی ، ما آن را داشته ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر و پیشنهادات ویژه لطفا از وب سایت ما بازدید کنید!

برچسب‌ها, , , , , , , ,