نمایشگاه بین المللی خودرو

نمایشگاه بین المللی خودرو

شرکت شما چه چیزی را در 10 سال آینده میبیند؟ این فکر ساده را رها می کند، زیرا چشم انداز آینده به سرعت در حال تغییر است. اما آیا شما پنج سال یا حتی دو سال دارید؟

نمایشگاه بین المللی اتومبیل های 2018 اعلام کرد که سمینار نهایی خود را با عنوان “برنامه بازی 2020 و فراتر از آن: آماده سازی برای موفقیت در بارهای باروری” اعلام می کند. این سمینار پنجم درباره نیروهایی که عملیات اجاره اتومبیل در آیندۀ نزدیک را شکل می دهند، با راهنمایی های خاص برای مستقل و اپراتورهای کوچکتر.

نمایشگاه بین المللی ماشین

نمایشگاه بین المللی خودروکریس براون، مدیر اجرایی اجاره خودرو پارسی می گوید: “این باور آسان است که شرکت های فن آوری غول پیکر و تولید کنندگان خودرو خود در بازار حمل و نقل تسلط پیدا کنند.

اما برای کارآفرین متواضع وجود خواهد داشت و این سمینار بر روی امکانات گسترش خواهد یافت.”

براون می گوید: دیدگاه های متفاوتی از این اعضای هیئت منصفه ثابت خواهد کرد که پاسخ “درستی” وجود ندارد – اما تعداد زیادی از اطلاعاتی که دریافت می کنید به شما کمک می کند تا تصمیمات خود را بهتر مدیریت کنید.

نمایشگاه بین المللی اتومبیل سال 2018 در تاریخ 15-17 آوریل در لاس وگاس Bally برگزار می شود.

کمپانی کمپانی اعلام کرد که کمپانی Mex Rent A در پرتغال با باز کردن یک شرکت وابسته در فرودگاه بین المللی اورتو، راه اندازی کرده است.

اجاره ماشین و وابستگی آن

جوردی ریورو، مامور ارشد محصولات ، گفت: “ما هیجان زده هستیم تا با این وابستگی جدید کار کنیم.

از آنجا که بازار بسیار رقابتی است، این یک چالش بزرگ خواهد بود.”

“ما در مورد این وابستگی نه تنها به عنوان یک نام تجاری بین المللی بلکه شرکتی هستیم که به ما کمک می کند تا رشد و دستیابی به اهداف ما برای سال 2018 را به ارمغان بیاورد.

حضور در شهرهای اصلی پرتغال، هوگو کنا، مدیر فروش و بازاریابی از اجاره خودرو پارسی پرتغال.

با توجه به برخی ارزش مشترک مشترک بین شرکت های ما، ما معتقدیم که با همکاری ما می توانیم به تقویت هر دو مارک ها به سوی یک هدف مشترک رنت ماشین رشد کمک کنیم.”

برچسب‌ها, , ,