نیسان و اوپل و رنت ماشین در تهران

نیسان و اوپل و رنت ماشین در تهران

شرکت خودروسازی نیسان ژاپن اعلام کرد که تولید مدل جدید خودروی برقی نیسان لیف را آغاز کرده است وکه بدین ترتیب رسما با همتای آمریکایی این خودرو یعنی تسلا۳ به رقابت می پردازد.و اجاره ماشین تسلا و رنت ماشین نیسان پر طرفدار هستند .

 شرکت خودروسازی نیسان اعلام کرد که قصد دارد مدل جدید خودروی برقی تولیدی خود بنام نیسان لیف که توان رقابت با مدل تسلا ۳ را دارد، در ۲ اکتبر سال جاری میلادی در ژاپن عرضه کرده وان را برای اجاره برای رنت ماشین در فرودگاه در سایر نواحی جهان نیز پس از آغاز سال جدید میلادی وارد بازار کند.

این خودروساز ژاپنی با تولید این خودرو می خواست در پاسخ به منتقدان در بازارهای جهانی که عقیده دارند خودروهای برقی توان پیمایش مسافت های کوتاه را دارند و نمی توانند جایگزین اجاره ماشین ارزان بنزینی و دیزلی شوند، ثابت کند که از این پس خودروهای برقی پرقدرت تری وارد بازار داغ این خودروها خواهند شد.

اجاره خودرو در کرج و سازمان مدیریت محیط زیست

سازمان مدیریت محیط زیست ایالات متحده آمریکا بر آورد می کند که خودروی برقی نیسان قادر است بالغ بر ۱۵۰ مایل یا ۲۴۱ کیلومتر را به ازای هر بار شارژ کردن بپیماید که بدلیل باتری بزرگتر ۴۰ کیلوواتی آن در مقایسه با  مدل قبلی آن که ۱۰۷ مایل را می پیمود، پیشرفت بسزایی کرده است.

هیروتو سایکاوا – مدیر ارشد اجرایی شرکت نیسان – در رویداد آغاز تولید این خودرو، عنوان کرد:” مدل بعدی خودروی برقی نیسان در سال آینده رونمایی و عرضه آن آغاز خواهد شد. این خودرو باتری بزرگتری ( ۶۰ کیلووات بر ساعت) خواهد داشت که توان پیمایش آن را به بیش از۳۰۰ مایل افزایش خواهد داد“.

تحلیلگران و کارشناسان صنعت خودروسازی بر این باورند که در بازار به یک خودروی برقی با محدوده پیمایش بالغ بر ۲۵۰ مایل و قیمت ۳۰ هزار دلار نیاز است تا بتواند تغییر قابل ملاحظه ای در بازار تولید انبوه خودروهای برقی ایجاد کند. رقمی که بنظر می رسد نیسان لیف در سال آینده به آن می رسد.

نیسان همچنین اعلام کرده که قصد دارد سالانه حداقل تعداد ۹۰ هزار دستگاه از مدل لیف نیسان را به فروش برساند . مدیر ارشد اجرایی نیسان خاطر نشان می کند:” ما می خواهیم میزان فروش خود را از سال گذشته که ۴۷ هزار دستگاه بود، دوبرابر و یا حتی سه برابر کنیم

اجاره خودرو

قیمت رنت ماشین

برچسب‌ها, , ,