پرونده اجاره خودرو برای سربازی

پرونده اجاره خودرو برای سربازی

دادگاه عالی موافقت کرده است که پرونده اجاره خودرو . ایالات متحده را بشنود. پرونده از پنسیلوانیا تعیین خواهد کرد که آیا رانندگان رانندگان خودرو که در قرارداد اجاره ثبت نشده اند، حق دارند انتظار منطقی از حریم خصوصی در خودرو داشته باشند.

ترنس براد، متهمین پرونده، خودرویی را که توسط دوست دخترش اجاره کرده بود، رانندگی کرد. دوست دختر اجاره خودرو مجوز از قرارداد اجاره داشت و به بردار اجازه رانندگی وسیله نقلیه را داد.

در هنگام رانندگی، افسران پلیس برای بروز تخلف ترافیک را بریدند، زیرا نام بردی در توافقنامه نبود، ماشینش را جستجو کرد، جایی که آنها هروئین و یک جلیقه ضد گلوله را پیدا کردند.

افسران پلیس اجازه انجام جستجو بدون حکم یا سوء ظن در خودروهایی که توسط رانندگان عمل می کنند با انتظارات منطقی از حریم خصوصی.

یک دادگاه تجدیدنظر بر این مبنا بود که بیارد حق برداشت معقول از حریم شخصی نداشت، زیرا نام او در قرارداد اجاره ای نبود. بیرد حکم را مورد تجدید نظر قرار داد.

دستگیری دزهای اجاره خودرو

طبق گفته سلام نیوز ، دو مرد در ماه جاری توسط هیئت منصفه بزرگ کانتی اسکس (ماساچوست) به اتهام چندین توطئه از سوی دادستان کلاهبردار اعلام کردند که آنها خودروهای سرقت شده را به فروش می رسانند.
عکس از طریق اجاره خودرو در تهران بدون راننده
عکس از طریق اجاره خودرو با راننده و بدون چک و سفته در تهران

رابرت پگلیارولو از کینگستون، .، با 9 مورد محکوم شده است، از جمله توطئه، پولشویی، فروش وسایل نقلیه با شماره سریال فاسد، دریافت وسایل نقلیه به سرقت رفته.

اجاره خودرو در تهران بدون مجوز

انتقال وسایل جعلی و فروش وسایل نقلیه دوم بدون مجوز استفاده از اتومبیل مورد استفاده قرار گرفته است. شریک او در کلاهبرداری، الویس فرانکوئیز از میامی، به اتهام سه شمارش توطئه متهم است.

این دو مرد ادعا می کند وسایل نقلیه مختلفی را از شرکت های اجاره خودرو پارسی و نارنجستان رنت و اجاره خودرو کار رنت در فلوریدا ربوده اند و سپس آنها را به صورت نقدی در ماساچوست فروخته است.

اعتقاد بر این است که هفت وسیله نقلیه به سرقت رفته، از جمله 2015اجاره خودرو های هیوندای جنسیس سانتافه کرایه ماشین اجاره اتومبیل اجاره خودرو کرایه اتومبیل رنت ماشین در تهران اجاره خودرو در تهران اجاره خودرو بدون چک رنت اتومبیل فروخته شده است.

کلمات اجاره خودرو تهران

کلمات برجسته و اجاره ماشین کرایه ماشین رنت ماشین اجاره ماشین در تهران اجاره خودرو کرایه خودرو رنت خودرو اجاره ون اجاره خودرو در شیراز اجاره اتوبوس اجاره ون بدون راننده.

برچسب‌ها,