چیزهایی که در دوبی نباشند

چیزهایی که در دوبی نباشند

دبی، یکی از هفت «امارات» است که امارات متحده عربی را تشکیل می دهد، یک شهر مدرن است – لوکس به افراط و یک سایت برای دیدن؛ زیبایی شناسی اصلی آن ها مجموعه ای باورنکردنی از آسمان خراش ها و محدوده های گسترده ای از خط ساحلی تلخ آبی عمیق است که در اطراف مایل های بیابان قرار دارد.

چیزهایی که در دوبی نباشند

چیزهایی که در دوبی نباشند


بعضی از جنبه های منحصر به فرد دیگری که در دبی وجود دارد، جزیره مصنوعی است – مانند یک درخت نخل و به حدود 100 جزیره – به خصوص از آسمان زیبا، برج خلیفه به عنوان بلندترین ساختمان در جهان شناخته شده و در جهان تنها هتل هفت ستاره – برج عرب .

اجاره خودرو

خارج از شهر بیابان های وسیع را برای کشف پیدا می کنید، جایی که می توانید در اسکی ماسه ای و یک جشن شبانه تحت یک غروب خورشید بیابانی بمانید، اگر چه آب بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد، پس یک روز در حال گذراندن نهر، یک راه ایده آل است برای کشف و به اشتراک گذاشتن این شهر بزرگ از دیدگاه های مختلف.

مارینا از آب الهام بخش است و اگر شما به دنبال راهی برای صرف یک شب عاشقانه و سپس در نظر گرفتن یک کروز شام، با افق نئون به عنوان یک پس زمینه.

امتداد گسترده ای از سواحل شنی سفید که با آبهای نازک شفاف کامل می آید، مناسب برای شنا و انعطاف پذیری هستند.

ساحل جمیرا محل اقامت هتل برج عرب است که یک روز در ساحل یک فضای منحصر به فرد ارائه می دهد در حالی که لوکس پارک ساحلی آل در کنار چهار سواحل و دو استخر است.

اجاره خودرو تهران

این مرد بندر و ساحل در جبل علی را جایی که شما بعضی از ورزش های آب بهتر مانند گشت و گذار در باد و گشت و گذار پیدا می کنید، و شما آنها را پیدا خواهید کرد که کمتر شلوغ از دیگران است. دور از سواحل شما می توانید آبگرم لوکس، معماری برنده جایزه، خرید جهانی در یک هتل آرمانی را پیدا کنید

(دبی بعد از همه “سرمایه خرید خاور میانه”)، بازارهای عجیب و غریب (یا سوق) مانند بور دبی سوق و رنگارنگ ، اسکی داخل سالن و رستوران های باور نکردنی که در آن همه چیز را از غذاهای غربی و غذاهای خیابانی آسیایی پیدا خواهید کرد.

برای یک نوار سرگرم کننده، به نوار در طبقه بروید – جایی که شما از منظر واقعا باور نکردنی در سرتاسر شهر، خدمات عالی و برگه نوار برای مطابقت استقبال می کنید، اما برای آن ارزش دارد تجربه تنها – از آنجا شما قادر خواهید بود به تحسین کل شهر از آسمان – و این چیزی است که در مورد دبی است.

منبع : Carrentalsnet

برچسب‌ها, , , , , , ,