کتاب اجاره خودرو در کریسمس

کتاب اجاره خودرو در کریسمس

کتاب اجاره خودرو در کریسمس تعطیلات عمومی به طور سنتی شلوغ ترین سال سال در کسب و کار ماشین استخدام است. بسیاری از مردم با هم ازدواج می کنند یا ازدواج می کنند. ورزش های زمستانی یک مورد در مورد هستند. سپس یک خودرو بزرگ بزرگ دقیقا همان چیزی است که می خواهید استخدام کنید.

اما اگر فکر می کنید که با شریک زندگی خود به دو دسته بازار کریسمس بروید، یک اجاره خودرو فشرده ممکن است انتخاب خوبی باشد. طرح های هر چه هستند: همیشه اطمینان حاصل کنید که شما در زمان کتاب!

بازار زمستان آمستردام

بازارهای کریسمس واقعا محبوب هستند. آلمان به طور سنتی جایگاه چنین بازارهایی را دارد، اما در هلند و بلژیک همواره افزایش می یابد. بازار قدیمی زمستانی در آمستردام (باز است تا 12 ژانویه 2014) یک بازار قدیمی است.

در حدود 85 اتاق کلبه و فروشگاه های متعدد که کالاهای کریسمس و زمستانی را خریداری می کنند، در Damrak و Beursplein، جایی که می توانید از شکلات داغ و شراب گندم لذت ببرید.

و از نمایشگاه مجلل یخی مصنوعی در Museumplein دست نکشید – با Rijksmuseum تشکیل یک پس زمینه دیدنی و جذاب – که در آن شما می توانید به مردم محلی در یخ بپیوندید!

بازار کریستو ماتریفت

یکی دیگر از توصیه های بازار کریسمس در ماستریخت است که می توانید هر روز تا 30 دسامبر 2013 به جز در روز کریسمس و 26 دسامبر بازدید کنید. معروف Vrijhof برای این رویداد به یک روح کریسمس نفس گیر تبدیل شده است؛ با خیلی چیزها برای دیدن و انجام، شما تعجب خواهید کرد که در آن شروع کنید.

علاوه بر بازار کریسمس که تقریبا پوشیده شده است، تراسهای گرمایش متعددی و ده ها تن از اصطبلهایی که شراب گندم، پنکیکهای کوچک قدیمی هندی هلندی، دونات هلندی، وفل، سوپ نخود، پنکیک و سرکه سیب زمینی دارند، وجود دارد.

صندلی یخی 800 متر مربعی، چرخ غول پیکر 60 متری و دوچرخه سواری سنتی Grande Carrousel، تجربه کریسمس را کامل می کنند.

بازار کریسمس آنتورپ

همسایگان جنوبی ما نیز می دانند که چگونه یک فضای کریسمس ایجاد کنند. بهترین اثبات این است که بازار کریسمس آنتورپ است که تا 31 دسامبر 2013 می توانید آن را مشاهده کنید.

این بازار بیش از Grote Markt، Suikerrui، Handschoenmarkt و Groenplaats است، جایی که کل روستای کریسمس، نور کریسمس و موسیقی فصلی به این منطقه می رسد آنتورپ، با معماری متوسطه خود، فضای منحصر به فرد است

. و، البته، یک اسکیت باز وجود دارد. حالا خودتان بپرسید: چه چیزی می تواند عاشقانه تر از صرف یک شب عروسی در زیر چراغ های پر زرق و برق با عزیز شما، متوقف کردن هر زمان و پس از آن را به گرم شدن خود را با شکلات داغ؟

بازار کریسمس دوسلدورف و اجاره خودرو

بازار کریسمس در دوسلدورف در نزدیکی مرز به شدت محبوب است در هلند. این شهر تا دسامبر 23، 2013 به یک روستای کریسمس بزرگ با خانه های شیرینی زنجفی تبدیل شده و تمام خیابان ها با روشنایی اتمی روشن می شوند.

Marktplatz تبدیل به یک بازار کریسمس رمانتیک به سبک رنسانس می شود، در حالی که بازار کریسمس در Heinrich-Heine-Platz با فرشتگان طلایی با شکوه آن، خیره کننده است. و فراموش نکنید که در میان دیگر بازارهای کریسمس در Sternchenmarkt، Gustaf-Gründen-Platz یا Schadowplatz بازدید کنید.

برچسب‌ها,