کرایه خودروهای خارجی

کرایه خودروهای خارجی

کرایه خودروهای خارجی خلاص کردن دنده خودرو پشت چراغ قرمز و ترافیک سنگیناین کار باعث وارد آمدن فشار مضاعف روی دوشاخه کلاچ و گیربکس و غیره میشود.

نگاه داشتن همزمان ترمز و کلاج برای توقف خودرواین کار خود باعث این میشود که متراژبرای توقف خودروافزایش پیدا کند زیرا زمانی که کلاچ درگیر است از نیروی ترمزی موتورماشین نیز استفاده میشود و زمانی که کلاچ و ترمز باهم فشار داده میشود خود باعث دیرتر ایستادن خودرو میشود بهترین کار این است که ترمز را فشار داده وقبل از اینکه خودرو به لرزش بی افتد کلاچ را بگیریم.

گیربکس ماشین های رنتی

البته خودرو های کرایه ای خارجی معمولا گیربکس اتوماتیک دارند و همچین مشکلی پیش نمی ایید.

حرکت با سرعت پایین در لاین سبقتبسیار دیده شده که رانندگانی با سرعت های بسیار پایین در لاین سرعت حرکت میکنند و در عوض رانندگانی با سرعت های زیاد در لاین های کناری حرکت میکنند که هر دو باعث ایجاد خطرات جبرا ن نا پذیری میشوند.

ریختن آب شهری در رادیاتور خودرواین کار باعث به وجود آمدن رسوبات فراوان در رادیاتور، واتر پمپ و موتور میشود و بسیار دیده شده که حتی باعث سوختن واشر سر سیلندر هم شده. بهترین کار این است که آب را جوشانده و بگزاریم تا سرد شود و دوباره آن را بجوشانیم هرچه دفعات سرد شدن وجوشاندن بیشتر شود آب سالم تر میشود فقط دقت کنید که بعد از سرد شدن رسوبات در ته ظرف است پس از ریخت ته آب به داخل رادیاتور خود داری کنید البته مایع های آماده هم در بازار هست که البته روش اول قابل اطمینان تر است.

رنت ماشین شاسی بلند

ریختن آب شهری در منبع شیشه شوراین کار باعث به وجود آمدن رسوبات فراوان در منبع ، شلنگ ها، نازل و پمپ آب آن میشود برای تامین این آب هم می‌توان از روش بالا استفاده کرد البته مایع های آماده هم در بازارموجود می باشد.

سنگین شدن رنت ماشین بیش از حد مجاز خودروپر کردن صندوق عقب با وسایلی که به آن احتیاجی نیست باعث بالا رفتن مصرف سوخت میشود حدالامکان باید خودرو خود را سبک کنیم و نصب باربند در مواقعی که به آن نیازی نداریم. مشتریان عزیز زمانی که می دانند بار آن ها بسیار زیاد است می بایست یک خودروی شاسی بلند کرایه نماییند تا راحت بتوانند به سفر خود ادامه دهند. باربند را فقط باید زمانی ببندیم که به آن احتیاج داریم زیرا وجود باربند باعث بالا رفت مصرف سوخت حداقل به میزان زیادی افزایش می دهد.

برچسب‌ها