گران ترین خودروی کیا در آمریکا

گران ترین خودروی کیا در آمریکا

کیا استینگر خودروی سدان اسپرت کیا موتورز است که برای سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد و پیش از آن نیز به مشخصات آن پرداخته ایم. جزییات قیمتی این خودرو و قیمت آپشن های مختلف آن نیز به تازگی اعلام شده است و اینطور که مشخص شده است گران قیمت ترین نسخه ی این خودرو که GT2 نام دارد.

در بازار آمریکا تنها ۵۳ هزار و ۹۶۵ دلار قیمت دارد که چیزی حدود ۲۲۱ میلیون تومان می شود یعنی این خودرو یه یکی محصول قدرتمند و پر آپشن است قیمت خیلی بالاتری از یک کیا اپتیمای ۲.۴ لیتری در ایران ندارد.

اجاره خودرو کیا

نسخه ی پایه ی کیا استرینگر ۳۲ هزار دلار قیمت دارد و به یک موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر توربو به قدرت ۲۵۵ اسب بخار و گیربکس ۸ دنده ی اتوماتیک مجهز است.

مدل قدرتمند این خودرو نیز به موتور ۳.۳ لیتری شش سیلندر توربو مجهز است که می تواند ۳۶۵ اسب بخار قدرت را تولید کند. در تمامی مدل های این خودرو نیز خریداران می توانند با پرداخت ۲۲۰۰ دلار اضافه خودروی خود را به همراه سیستم چهارچرخ محرک دریافت کنند.

رنت ماشین

مدل فول این خودرو با قیمت حدود ۵۳ هزار دلاری دارای امکانات بسیار زیادی نیز است که از بین آنها می توان به چراغ های اصلی تمام LED، تودوزی چرم ناپا، صفحه نمایش ۸ اینچی داخل کابین، سیستم صوتی هارمن کاردون، گرمکن فرمان، گرمکن و سرد کن صندلی های جلو، سیستم هداپ، تنظیم برقی صنپلی سرنشین جلو در ۱۲ جهت و تنظیم برقی صندلی راننده در ۱۶ جهت را نام برد.


در لیت امکانات ایمنی این خودرو نیز مواردی چون سیستم هشدار نقطه کور، سیستم هشدار ترافیک پشت سر، سیستم پیشگیری از تصادف از جلو، کروز کنترل هوشمند، سیستم هشدار بین خطوط، سیستم هشدار هوشیاری راننده و سیستم رادار کمکی پارک به چشم می خورند.

اجاره ماشین در تهران

خریداران کیا استینگر همچنین می توانند آپشن های دیگر بسیاری را روی خودروی خود سفارش دهند. با توجه به ارزش در برابر قیمت بالای این خودرو و توانایی های حرکتی مناسب آن کیا توانسته به خوبی این خودرو را برای رقابت با مدل های مرسدس بنز و بی ام و آماده کند به خصوص این که قیمت این خودرو پایین تر از ۵۴ هزار دلار است و از سایر رقبای خود ارزان تر است.

منبع : خودرو بانک

اجاره ماشین

برچسب‌ها, , , , , , , ,