گزارش اجاره خودرو پارسی تو مجموعه رنت

گزارش اجاره خودرو پارسی تو مجموعه رنت

با توجه به فرودگاه و نیروی گرجستان، قطع برق در روز یکشنبه 17 دسامبر در فرودگاه بین المللی هارتسفیلد جکسون آتلانتا موجب تاخیر و لغو پرواز شد و باعث شد تا بسیاری از مسافران برای اجاره وسایل نقلیه به مقصد خود برسند.

انفجار 11 ساعته به علت آتش سوزی رخ داده است که به برق برق زیرزمینی گرجستان منجر شد.

با توجه به تقاضای بالای اتومبیل اجاره ای، شرکت هایی مانند اجاره خودرو پارسی و کار رنت از اجاره فروختند. این مقاله گزارش داد که بسیاری از شرکت های اجاره خودرویی مجبور به ارسال خودروهای جدید به فرودگاه شدند.

رانندگان اجاره خودرو با نرخ تخفیف.

برای رانندگان با وسایل نقلیه کوچکتر، مشارکت جدید به آنها امکان می دهد تا پول بیشتری را در اختیار اقلام بزرگ و چندین وظیفه قرار دهند.

پارسی ارائه می دهد خدمات کامیون خود و کرایه تاکسی در مطبوعات یک دکمه. از طریق برنامه اجاره خودرو پارسی ، رانندگان می توانند کامیون پارسی را که نزدیکترین آنها به پارک باشد و فورا کتاب را ذخیره کنند.

سپس درایورها از برنامه اجاره خودرو پارسی برای ورود و بازکردن کامیون خود استفاده می کنند 24 ساعته در روز، هفت روز در هفته.

سرویس آنلاین رنت ماشین پارسی

سرویس آنلاین اجاره خودرو پارسی

سرویس آنلاین اجاره خودرو پارسی

یک سرویس تحویل در خدمت است که افرادی را که با رانندگان در حال حرکت به سمت راست حرکت می کنند، متصل می کند. بر خلاف پیک های ارسال و سرویس های تحت تقاضا، اجاره خودرو به رانندگان آزادی و انعطاف پذیری برای انتخاب شغل هایی که می خواهند، براساس برنامه و در دسترس بودن خود، رانندگان را به ارمغان می آورد.

رانندگان خودرو می توانند تا 50 دلار برای تحویل محلی و تا 650 دلار برای تحویل درازمدت درآمد کسب کنند.

اجاره ماشین ، یک راه اندازی بیمه اتومبیل، سه نوع خدمات جدید را به مجموعه خود اضافه کرده است تا اتوماسیون اداره بیمه را شامل ماشین های اجاره ای شود.

برنامه های پارسی

برنامه های پارسی مستقر در تعمیرات، اجاره خودرو و پرداخت مطالبات از یک سیستم ادعایی هوش مصنوعی (AI) استفاده می کنند تا مشتریان واجد شرایط برای انتخاب شناسایی، مدیریت و پرداخت تعمیرات خودرو و ارائه دهندگان اجاره اتومبیل بتوانند انتخاب شوند.

بیمه گران واجد شرایط با پوشش اجاره می توانند به طور مستقیم از تلفن همراه یا داشبورد آنلاین اجاره ماشین را اجاره دهند.

به عنوان مثال، مشتریان می توانند به صورت مستقیم از اجاره خودرو پارسی  از طریق اجاره ماشین را اجاره کنند و محل کار شرکت را برای برنامه ریزی خودرو اجاره خود انتخاب کنند.

پرداخت نیز به طور خودکار از طریق تا 30 دلار در روز پردازش می شود.

مدیر عامل شرکت رنت ماشین

دن پرستون، مدیر عامل شرکت رنت ماشین ، گفت: “ما در تلاش برای ارائه سریع ترین و ساده ترین تجربه ادعایی برای مشتریان خود هستیم و ما با موفقیت با استفاده از اتوماسیون و هوش مصنوعی این کار را انجام می دهیم.

علاوه بر برنامه تعمیرات مستقیم، ماشینهای اجاره ای و پرداخت مطالبات به قابلیت های رنت ماشین ، ما می توانیم فرآیند ادعا را با در نظر گرفتن این تعمیرات، اجاره ها و بازپرداخت های ادعا شده در مورد موبایل افزایش دهیم، و در نهایت مشتریان ما را سریعتر در مسیر راه می گیرند.”

رنت ماشین به بیش از 1000 وسیله نقلیه برای اجاره افزایش یافته است. پلتفرم رایانه ای همکار به همکار در نیوزیلند در فوریه 2017 راه اندازی شد.

از طریق پلتفرم، صاحبان خودرو می توانند ماشین خود را با رنت ماشین فهرست کنند و قیمت و قابلیت دسترسی را انتخاب کنند. هنگام رزرو، کاربران می توانند از خودرو درخواست و پرداخت آنلاین.

وی گفت: “در آینده، Carrentalsparsi.com همچنان رشد خواهد کرد و با ارائه راه حل های منحصر به فرد و مطمئن برای اجاره اتومبیل های خود و ارائه دهندگان به روش های مختلف برای تجربه اجاره ماشین و مشاوره محلی، گفت: مدیر عامل و موسس اجاره خودرو پارسی  .

با توسعه مداوم ویژگی های جدید، 1،000 اتومبیل ذکر شده فقط آغاز است

مطمئنا، یک پلت فرم توزیع بیمه شخصی، یک محصول بیمه اجاره اتومبیل مبتنی بر برنامه را برای مشتریان ایالات متحده راه اندازی کرده است.

گزینه جدید بیمه اتومبیل با تمام شرکتهای اجاره خودرو ارتباط دارد و هزینه آن 10 دلار یا کمتر است و می تواند در کمتر از یک دقیقه خریداری شود.

خدمات اجاره خودرو به آسیب جدی فیزیکی به اجاره، راننده های اضافی، لاستیک های مسطح و سرقت اموال پرداخت می شود. این گزینه جدید توسط شرکت بیمه تلفات جهانی تأمین می شود

ایالت ون اجاره، یک شرکت کرایه اتومبیل که متخصص در اجاره کامیون ها و وانت می باشد، اعلام کرد که به دلیل کمبود شدید آتش سوزی، به طور رایگان به تمامی افرادی که تحت تخلیه اجباری در ناحیه لس آنجلس قرار می گیرند، اجاره می شود.

گفته های ایالات اجاره ون

لنین ماتالون از ایالت ون اجاره گفت: نیازهای مورد نیاز، اما هیچ نوع متفاوت از اجاره دیگر متفاوت است.

اجاره دهندگان احتمالی نیاز به پوشش بیمه خود دارند، باید حداقل 25 ساله باشند، 500 دلار سپرده گذاری و همچنین گواهینامه رانندگی معتبر ارائه می دهند.

اجاره رایگان برای یک روز و روزهای اضافی در هزینه است.

پیشنهاد می شود برای “تا زمانی که یک نیاز وجود دارد و ما آنها را در دسترس است، ایستاده”.

یک شرکت متعلق به خانواده که مقر آن در لس آنجلس است، ایالت ون وانت در سال 2009 از جامعه بینابینی با مسافران ارائه داده است.

شرکت کرایه تاکسی ها و اجاره ون ها

شرکت کرایه تاکسی لس آنجلس، با ون اجاره در لاس وگاس، و همچنین ون اجاره در سانفرانسیسکو، ارائه می دهد تعدادی از وانت اجاره؛ از جمله مینی خودروهای هشت مسافر، کامیونهای 12 و 15 مسافر و همچنین کامیون های کامیون.

بر اساس گزارشی از فاکس 4، شرکت تصریح کرده است که مسئولیت کامل برای ارائه یک زن فلوریدا به خودروی اجاره ای با یک پلاک ثبت نشده را صادر کرده است.

فاکس 4 گزارش داد که زن دو ترافیک ترافیکی دریافت کرده و اداره محلی آن گفته است که آنها از آنها برای او مراقبت خواهند کرد.

با این حال، هیچ کس از شرکت برای تاریخ دادگاه ظاهر نشد و هفت و نیم ماه، باردار زن هفت ساعت در پشت میله ها سپری کرد.

“ما به شدت متاسفیم که این اتفاق برای خانم هاوکینز رخ داد.

ما او را در شرایط وحشتناک قرار داده ایم و ما با او کار خواهیم کرد تا این درست باشد.

از شما متشکریم که این را به ما توجه کردید، بنابراین می توانیم اطمینان حاصل کنیم که مراقبت کنیم از خانم هاوکینز، “شرکت در بیانیه ای که به فاکس 4 صادر شد.

با توجه به مقاله اجاره خودرو ارزان ، پورتوریکو “باز برای گردشگری” با آغاز فصل زمستان خود در 20 دسامبر است. 24 شرکت بزرگ اجاره اتومبیل با مکان های سراسر جزیره برای کسب و کار مجددا فعال شده اند.

جاذبه های توریستی

در این مقاله گزارش شده است که جاذبه های توریستی مهم تمیز و بازگردانده شده اند، زیرا طوفان ماریا در این جزیره از جمله سن سن خوان، کاستیلو سان فلیپه دل مورو و کواوا ونتانا به سر می برد.

در نشانه ای از زمان، نمایشگاه خودروی . در حال حاضر اجاره خودرو در تهران ، به نظر می رسد، همه افراد عجله می کنند در مقابل تغییراتی که در حمل و نقل (از جمله من) اتفاق می افتد، بیرون بیایند.

هنگامی که نمایش سال گذشته بازنویسی شد، هیچ کس یک مژه را نمیفهمید. با این حال، به طرز وحشیانه ای در گزارش های خبری، رسانه ها هنوز به نامی که حدود 110 سال قبل تعمید داده شده اشاره می کنند.

در عوض تغییر نام، بخش عمده ای از اخبار از وسایل نقلیه خود به سرویس گیرنده های خودرو در اطراف وسایل نقلیه و تکنولوژی برای حمایت از آن منتقل شده است.

در واقع، انتظار می رود که این صنعت در سال های آینده از فروش 300،000 تا 400،000 دستگاه در سال آینده فروش خودروهای جدید را از دست بدهد.

این سرویس های جدید – از طریق اشتراک وسایل نقلیه و ارتباطات ماهواره ای به رانندگان شخصی – یک مهاجرت خوش آمدید برای خودروسازان و نمایندگی مجاز به سود بیشتر است.

این خدمات شامل یک دید کلی از سفر می شود. به عنوان مثال، لینکلن اعلام کرد که خلبان خدمت اشتراک جدید خود با گزینه ای از راننده شخصی برای کمک به کارهای روزانه و همچنین مشارکت با اجاره خودرو ، سیستم برای تسریع امنیت فرودگاه، خواهد آمد.

هیوندای سرویس  خود را نشان داد که صاحبان آن را با شستن ماشین های تلفن همراه، تحویل مواد غذایی و خدمات تحویل سوخت به صورت تقاضا ارائه می دهد.

میتسوبیشی سرویس مخابراتی مبتنی بر اشتراک را با گزینه های ایمنی و دسترسی از راه دور اعلام کرد.

در یک روند دیگر، 12 از 35 اعلامیه مطبوعاتی نه از طبقه نمایش داده شد، بلکه از غرفه فناوری در خارج از کشور تحویل داده شد.

اولین آزمایش رنت ماشین پارسی

اولین آزمایش اجاره خودرو پارسی

اولین آزمایش اجاره خودرو پارسی

اجاره خودرو پارسی. اعلام کرد که اولین “آزمایش تحرک” دستگاه و عملیات کاملا متصل شده در کانزاس سیتی.

شامل بیش از 20 مکان اجاره اتومبیل ، از جمله فرودگاه بین المللی کانزاس سیتی، و فرودگاه اپلی و لینکلن در نبراسکا، آزمایشگاه تحرک شامل ناوگان 5000 خودرو متصل است.

تجربه تحرک آزمایشگاه اجازه می دهد تا مشتریان تمام تجربه اجاره اتومبیل را از گوشی های هوشمند خود کامل کنند. از طریق یکپارچه سازی با برنامه تلفن همراه ، مشتریان می توانند رزرو، تغییر و مدیریت، رزرو اجاره، قفل کردن یا باز کردن درب های خودرو را ایجاد کنند.

ناوگان وسایل نقلیه

علاوه بر این، اتصال وسایل نقلیه اجازه می دهد تا برای ارتباط بدون درز با پلت فرم مدیریت ناوگان شرکت. آزمایشگاه تحرک زمان ثبت موجودی، مسافت پیموده شده و اطلاعیه های نگهداری خودکار را ارائه می دهد.

آزمایش تحرک یک آزمایش است به عنوان تلاش برای گسترش ناوگان وسیله نقلیه متصل شده است.

این شرکت قبلا اعلام کرده است که قصد دارد تا اواخر سال 2018 به بیش از 100،000 خودرو متصل شود و تا سال 2020 عملیات ناوگان جهانی را به عهده داشته باشد.

اجاره اتومبیل ملی اعلام کرد که قرارداد دو ساله حمایت مالی با لیگ جونیورا اعلام می کند که ارتباط این شرکت را با لیگ گلف جوانان گسترش می دهد.

این توافق ملی را “شرکای افتخار لیگ جونیور” می نامد و حمایت از مسابقات قهرمانی لیگ برتر انگلستان و پس از سال 2019 را گسترش می دهد.

حمایت مالی ملی برای ارتقاء

حمایت مالی ملی به ارتقاء فعالیت های . لیگ کمک می کند تا سطح آگاهی از برنامه را بهبود بخشد و کمپین های جاری را بهبود بخشد.

برنامه های فصل 2018 شامل تدارکات خانگی و دور برای هر بازیکن و راه اندازی “تیم ستاره تیم ستاره ای” برای شناختن بازیکنان و تیم های برتر است.

علاوه بر این، ملی چندین محل در گریگاواک گلف را به عنوان شریک ارایه مسابقات لیگ جونیور میزبانی می کند.

از قبیل پذیرایی پذیرفته شده برای والدین، لباس های قهرمانی سفارشی برای برندگان، چالش مهارت و کلیه ستاره باشگاه زمرد منطقه تیم و مناطق مهمان نوازی پدر و مادر.

راب کانرز، معاون رئيس جمهور بازاریابی برند ملی، گفت: “این حمایت، نشان دهنده قدرت ارتباط ما با آمریکا و تعهد مشترک ما برای رشد بازی گلف در سطح مردمی است.

ما افتخار می کنیم که از لیگ برتر انگلیس و توسعه آن از نسل بعدی گلف بازان با حمایت اجاره خودرو پارسی .

منبع : autorentalnews

برچسب‌ها, , , , , , , , ,