یک انتخاب درست برای اجاره خودرو

یک انتخاب درست برای اجاره خودرو

شما باید یک ماشین را اجاره کنید، اما کدام اتومبیل اجاره ای مناسب است؟ این واقعا به آنچه شما نیاز به اجاره یک ماشین و چقدر می خواهید صرف کنید بستگی دارد. تعدادی از جنبه هایی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود تا تصمیمی بر روی یک ماشین اجاره آسان تر شود.

برای خودرو شما نیاز دارید؟

برای تصمیم گرفتن که اجاره خودرو برای شما بهترین است، ممکن است مفید باشد که از این سوالات خود را بپرسید. چرا من اجاره ماشین دارم؟ با برنامه ریزی چه کارهایی انجام می دهم؟ و با چه تعداد افراد؟ بر اساس پاسخ به این سوالات، شما می توانید از نوع خاصی از خودروها از لیست عبور کنید.

به عنوان مثال: شما در خارج از کشور کار می کنید و با خانواده خود در تعطیلات به هلند می آیند. شما یک ماشین بزرگ با صندلی کودک و تعداد زیادی از غرفه نیاز دارید. کلاس کوچکتر ماشین کمتر مناسب خواهد بود.

مناسبتي که شما در حال اجاره خودرويي مي باشيد تاثيري بر تعداد کيلومتري که در آن راننديد.

با برخی از آژانس های اجاره اتومبیل، تنها تعداد محدودی از کیلومتر در قیمت اجاره گنجانده شده است. آنچه که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد کوتاهتر دوره اجاره، تعداد کمتر از کیلومتر آزاد است. هنگامی که کیلومترها بیشتر باید رانده شوند، افزایشی افزوده خواهد شد.

هنگام انتخاب کلاس خودرو چه باید بکنم؟

در نهایت، شما یک لیست کوتاه با تعداد x دسته خواهد شد. سپس باید با چه نوع انتقالی که مایلید رانندگی کنید انتخاب کنید و اگر بنزین یا دیزل را ترجیح می دهید.

انتخاب بین بنزین و دیزل بر قیمت اجاره ماشین اثر چندانی نخواهد داشت. انتخاب انتقال انجام می شود. وسایل نقلیه با یک گیربکس اتوماتیک گران تر از اتومبیل های دستی هستند.

کدام دسته در اجاره خودرو موجود است؟

در اجاره خودرو میتوانید از طیف گسترده ای از اتومبیل ها انتخاب کنید. از ماشین های کوچک تا بزرگ، تغییر دستی به انتقال اتوماتیک، ما همه آنها را داریم. و فراموش نکنید، با ما، شما همیشه کیلومتر نامحدود!

دوره تعطیلات اینجا تقریبا اینجاست! زمان برای دیدن دوستان و اقوام شما در هلند. هر مسافر با چالش یافتن یک معامله خوب در مورد ماشین اجاره و یک بلیط هواپیما روبرو می شود. ما می خواهیم چند راهنمایی در مورد پیدا کردن معاملات خوب در تابستان امسال ارائه دهیم!

 مقایسه فرودگاهها / شهرهای مختلف

شهرها و کشورها اغلب فرودگاه های مختلفی دارند. در هلند سه فرودگاه عمده وجود دارد: فرودگاه اسکيپال آمستردام، فرودگاه روتردام-لاهه و فرودگاه ايدووهن. به همین دلیل است که قبل از مسافرت، چندین فرودگاه و چندین فرودگاه را در نظر بگیرید. این می تواند شما را از پول زیادی صرفه جویی کند.

پرواز با ارزان تر با توقف

اگر چه داشتن توقف در هر لحظه ایده آل نیست، اما می تواند پول شما را ذخیره کند. برخی از توقف ها خیلی کوتاه هستند، آنها قطعا ارزش دیدن دارند. بنابراین، فیلتر جستجوی خود را بر روی “پروازهای بدون توقف” تنظیم نکنید زیرا ممکن است در پروازهای ارزان با توقف توقف وجود داشته باشد.

تاریخچه مرورگرتان را قبل از رزرو یک بلیط هواپیما، حذف کنید

بسیاری از وبسایت هایی که بلیط های هواپیما را ارائه می دهند، از کوکی ها به ترجیحات خود رجوع می کنند. این کوکی ها ممکن است بر قیمت بلیط هایی که نشان داده می شوند، تاثیر بگذارند. با حذف سابقه مرورگر خود، می توانید قیمت های فیلتر شده (بالا) را از بین ببرید.

یافتن اجاره اتومبیل ارزان در تمام فرودگاههای هلند اینجا

در نگاه اول، یک ماشین اجاره ای ممکن است مقرون به صرفه باشد، اما بعدها ممکن است قیمت های ذکر شده در همه جا موجود نباشد. قیمت واقعی شما در نهایت به پرداخت بسیار بالاتر است که شما در ابتدا فکر کردید.
در اجاره اتومبیل ، لازم نیست نگران هزینه های پنهان باشید. تمام قیمت های ما شامل همه چیز است. و با ما، همه چیز در واقع به معنای همه چیز است. این چیزی است که می توانید از ما انتظار داشته باشید.

تصمیم می گیرید که آیا یک ماشین هیبریدی رانندگی کنید یا نه، معمولا زمانی که شما یک ماشین جدید (اجاره) را خریداری می کنید. این روزها، هنگام اجاره یک ماشین، می توانید گزینه های سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید.

اکثر عوامل اجاره اتومبیل شامل وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست در ناوگان استاندارد خود هستند.

مزایای یک ماشین اجاره ترکیبی

ماشین های ترکیبی یا سازگار با محیط زیست کمتر CO2 تولید می کنند. با توجه به کاهش انتشار مواد مضر، ماشین هیبریدی سهم مثبتی در محیط زیست و آب و هوا دارد.

اما مزایای دیگری برای رانندگی یک ماشین هیبریدی وجود دارد، مانند سهم خود را به تصویر سبز و محیط زیست و هزینه های پایین تر سوخت. با شارژ کردن موتور خود، مجبور خواهید شد که سوخت کمتری داشته باشید و پول را صرفه جویی کنید.

معایب رانندگی ماشین اجاره ای هیبریدی

البته رانندگی یک رنت ماشین هیبریدی نیز دارای معایبی است. یعنی شما فقط می توانید تعداد محدودی از کیلومتر های الکتریکی را رانندگی کنید. به زودی باتری خارج می شود، خودرو همچنان بر روی بنزین اجرا می شود. به همین دلیل است که همیشه قبل از رانندگی، ماشین خود را کاملا شارژ کنید. به این ترتیب، شما می توانید حداکثر تعداد کیلومتر را رانندگی کنید.

یکی دیگر از مزایای این است که امکان جابجایی یک ماشین هیبریدی در همه جا وجود ندارد.
همچنین یک موتور الکتریکی صدای بسیار کمی را ایجاد می کند و این مسئله ایمنی را ایجاد می کند. دیگر کاربران جاده اغلب نمی بینند که نزدیک شدن ماشین.

اتومبیل های سازگار با محیط زیست با برچسب پارسی در اجاره خودرو

اجاره خودرو پارسی ارائه می دهد طیف وسیعی از وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست. شما خودروها را با برگ سبز برچسب زیست محیطی در ناوگان آشنا می کنید.

وضعیت آشنا: شما نیاز به یک اجاره ماشین دارید و شما در جستجوی یک گزینه مناسب هستید. به نظر می رسد که شما یک معامله خوب پیدا کرده اید، اما در حقیقت، این طور نیست. هنگام پرداخت لایحه نهایی، هزینه اضافه شده است که شما از آن آگاه نبودید.

هزینه های پنهان در اجاره یک ماشین واقعا می تواند این را به یک تجربه منفی تبدیل کند. به همین دلیل ما می خواهیم چند نکته برای کمک به شما در اجتناب از هزینه های پنهان ارائه دهیم.

خرید و یا کاهش

اکثر آژانس های اجاره اتومبیل به عنوان استاندارد “خطر خود” اجاره خودرو برای پوشش آسیب و یا در صورت سرقت ماشین اجاره استفاده می شود. این می تواند بسیار سودمند باشد تا بتواند از قبل میزان ریسک خود را از بین ببرد.

به این ترتیب، در صورت آسیب رسیدن به میزان مبلغی که شما مسئول آن هستید، می دانید.

اگر شما احساس می کنید که میزان ریسک خود را کاهش می دهد، ممکن است در بعضی از آژانس های کرایه خودرو، تخفیف “خطر خود” را خریداری یا کاهش دهید.

این معمولا به وسیله ی حق بیمه که باید قبل از اجاره آن انجام دهید، انجام می شود.

هزینه های اضافی با اتومبیل های اجاره ای

چه چیزی و چه چیزی در قیمت اجاره گنجانده نشده است؟ این ممکن است دشوار است برای برآورد زمانی که شما رزرو یک ماشین، اما قطعا ارزش به دنبال. اضافه برداشت های احتمالی می تواند شامل افزودنی راننده 2 یا هزینه اضافی در فرودگاه باشد.

قیمت نهایی اغلب بسیار ارزان تر از همه موارد اضافی است. هزینه های کلی همه اضافی گاهی اوقات حتی گران تر از اجاره ماشین خود است. بهتر است یک خودرو با قیمت تمام شده در آن اجاره کنید. به این ترتیب، دقیقا همان چیزی را می دانید که پرداخت می کنید.

کیلومتر های اضافی رانده می شود

همچنین برای دستیابی به اطلاعات دقیق در مورد مسافت چند کیلومتر مجاز به رانندگی، لازم است که قبل از آن مشخص شود. اگر مجاز به رانندگی تعداد نامحدودی از کیلومتر نباشید، برای هر کیلومتر اضافی که رانندگی می کنید هزینه می شود.

همیشه از نمایندگی اجاره اتومبیل خود بپرسید که چه بستهی کیلوگرمی دارید و چه چیزی را برای هر کیلومتر اضافی رانده می کنید.

آیا رانندگی کیلومترها بیشتر از آنچه برای شما پرداخت می شود، خواهد بود؟ این به شما قابل توجهی هزینه خواهد کرد.

اجاره خودرو در تهران از شرکت پارسی

اجاره خودرو پارسی در تهران هم اکنون در  24 ساعت کاری آماده خدمت دادن اجاره ماشین و رنت ماشین برای شما مشتریان گرامی میباشد.

برچسب‌ها, , , , , , ,