10 چیزهایی که باید در هنگام انتخاب یک شرکت اجاره خودرو در نظر بگیرید

10 چیزهایی که باید در هنگام انتخاب یک شرکت اجاره خودرو در نظر بگیرید

با مشارکت بسیاری از شرکت های اجاره اتومبیل، کار تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک خوب است، می تواند دلهره آور و استرس زا باشد. شرکت های اجاره اتومبیل خدمات مختلف، قیمت ها و وسایل نقلیه ارائه می دهند.
به عنوان مثال، اجاره معافیت از اتومبیل، خودروهای معتبر و ارزان قیمت تخصصی هستند، وسایط نقلیه آنها دارای ماشین های کوچک و اقتصادی است که برای رفت و آمد شهر مناسب هستند، اتومبیل های توریستی که برای شهر مناسب هستند.

همچنین برای جاده های باز، واگن ایستگاه برای کسانی که حمل چند چمدان اضافی، SUV برای کسانی که نیاز به فضای اضافی و قدرت و همچنین افراد مسافر و مینی بوس برای کسانی که مسافر با گروه بزرگی از مردم است.

اتومبیل های تخفیف ارزانترین کارمند و قیمت های بسیار رقابتی (ممکن است ارزان ترین در شهر باشد!).

10 چیزهایی که باید در هنگام انتخاب یک شرکت اجاره خودرو در نظر بگیرید

10 چیزهایی که باید در هنگام انتخاب یک شرکت اجاره خودرو در نظر بگیرید


در اینجا 10 مورد را در نظر می گیریم هنگام انتخاب یک شرکت اجاره ماشین :


1) مقایسه قیمت ها – تفاوت نرخ روزانه با توجه به طول استخدام، روز هفته و فصلی متفاوت خواهد بود.

2)  شرکت هایی که اتومبیل های با نام تجاری جدید را ارائه می دهند به طور کلی هزینه آن را پرداخت می کنند. بسته به نیاز شما وسیله نقلیه ای است که جدید نیست، گاهی اوقات برای نیمی از قیمت کار مشابهی انجام می دهد.

3) بررسی کنید که آیا وسیله نقلیه ای که استخدام می کنید، نیازهای شما را برآورده می کند. خوب نیست اگر شما نمیتوانید همه چمدان خود را جا بگذارید.

4) بیمه همیشه یک ایده خوب است – اکثر شرکت ها شامل استاندارد بیمه در نرخ های معمول خود را با بیش از 500 تا 5000 دلار است. برای هزینه اضافی شما می توانید این اضافه را به یک کسری از آن قیمت را کاهش دهید.

5) چقدر دور هستید؟ – برخی از شرکت ها در هنگام استخدام نرخ دو نرخ متفاوت دارند، یکی با نام کیم نامحدود به این معنی که شما می توانید آزادانه سفر بدون نگرانی در مورد هزینه های اضافی و گزینه های دیگر شما نیاز به پرداخت برای kms شما سفر.

به طور معمول هنگام پرداخت هزینه های اضافی، قیمت روزانه بسیار ارزان تر از گزینه نامحدود می باشد.

6) Drivers Additional – برخی از شرکت های خودروی اجاره ای ممکن است برای راننده های اضافی هزینه می کنند

7) پر کردن مخزن – به طور معمول شرکت های اجاره خودرو به شما یک وسیله نقلیه با یک مخزن کامل گاز را می دهد و شما انتظار می رود که خودرو را با مخزن کامل بازگردانید.

در صورتی که شما آن را پر از برخی از شرکت های کرایه اتومبیل ممکن است به اتهام هزینه اداری و همچنین برای قیمت سوخت.

8) بیت های اضافی – بیشتر شرکت های اجاره اتومبیل برای هزینه های اضافی، واحدهای Gsp، صندلی های کودک، صندلی های تقویت کننده، قفسه های سقف، زنجیرهای برف و … ارائه می دهند.

برخی از شرکت های رنت ماشین ممکن است با قیمت تخفیف برای چندین مورد اضافی اقدام به خرید کنند.

برخی از شرکت های 24 ساعته

9) Assistance Roadside – برخی از شرکت ها 24 ساعته کمک های کنار جاده ارائه شده توسط AA ارائه می دهند.

معمولا در هنگام گسل مکانیکی، هزینه اضافی برای تماس تلفنی وجود ندارد. در شرایطی مانند باتری های مسطح یا لاستیکهای مسطح، هزینهی کوچکی را اعمال میکنید.

10) سیگار کشیدن ممنوع است – اکثر شرکت های اجاره اتومبیل اجازه نمی دهند سیگار کشیدن در ماشین. شرکت های اجاره اتومبیل هزینه های تمیز کردن را در صورت انجام این کار هزینه می کنند.

اجاره خودرو پارسی واقع در تهران

برای پوشاندن چیزها، مطمئن شوید که همیشه موافقتنامه اجاره را بررسی می کنید و اگر هیچ چیز در مورد آن اطمینان نداشته باشید، بهتر است از شرکت خودروی اجاره برای توضیح دادن به شما بپرسید.

ما در اتومبیل های تخفیف بارگی خود را در ارائه خدمات با کیفیت عالی، وسایل نقلیه قابل اعتماد و قیمت عالی افتخار می کنیم.

برچسب‌ها, , , , , , , , , ,