5 راه هوشمند برای صرفه جویی در هزینه اجاره خودرو

5 راه هوشمند برای صرفه جویی در هزینه اجاره خودرو

هنگامی که شما به دنبال سفر در اطراف اوکلند هستید، متوجه خواهید شد که یک ماشین اجاره ای یک راه عالی برای شناختن شهر قایق ها است. با آژانس اجاره خودرو اجاره ای، شما متوجه خواهید شد که اوکلند مکان شگفت انگیزی برای دیدار با ماشین است.

در اینجا پنج راه هوشمندانه وجود دارد که شما می توانید در سفر خود در اوکلند در اجاره اتومبیل خود صرفه جویی کنید، بنابراین می توانید آن را در مواردی که واقعا می خواهید در حالی که در اینجا هستید، صرف کنید.

5 راه هوشمند برای صرفه جویی در هزینه اجاره ماشین

5 راه هوشمند برای صرفه جویی در هزینه اجاره خودرو

1. فروشگاه آنلاین برای تخفیف.

چند هفته قبل از اینکه شما در تعطیلات یا سفر تجاری خود به جزایر اوکلند بروید، باید به سایت های مختلفی که می توانید پیدا کنید، برای پیدا کردن برخی از تخفیف های بزرگ در استخدام خودرو برای مدت زمان سفر خود را در نظر بگیرید.

با استفاده از این سایت ها می توانید به شما در خرید برخی از پول های جدی صرف نظر کنید که آژانس های مختلف و آنچه را که برای نرخ های ویژه در طول زمان خود در اوکلند ارائه می دهند.

همانطور که از طریق نرخ های مختلف جستجو می کنید، می خواهید یادداشت ها را از سازمان های مختلف بخوانید زیرا شما می خواهید از این اطلاعات برای مذاکرات آینده با یک آژانس بیش از دیگری استفاده کنید.

این نه تنها پول شما را صرفه جویی می کند، بلکه می توانید از مزایای بیشتری برای اجاره اتومبیل خود بهره مند شوید.

2. اندازه مناسب اجاره ماشین که لازم دارید را بدانید.

این که آیا شما به تنهایی یا با گروه خود مسافرت می کنید، می خواهید بدانید که چه تعداد از مردم در مدت زمان سفر خود در ماشین اجاره شما هستند و همچنین تعداد کیسه ها و لوازم جانبی دیگر برای هر فرد.

دانستن این اطلاعات در تعیین اندازه وسیله نقلیه ای که شما در اوکلند می خواهید، کمک می کند. با استفاده از این اطلاعات در دست، می توانید جستجوی خود را برای وسیله نقلیه مناسب برای استفاده به عنوان یکی از آن را برای یک یا دو نفر یا یکی که می تواند تا پنج یا هفت نگه داشته شود را در نظر بگیرید.

اندازه انتخابی شما نیز قیمت را تعیین می کنید که برای آن اجاره ماشین پرداخت می کنید، زیرا اتومبیل های کوچکتر به طور قابل توجهی ارزان تر از آنهایی هستند که بزرگتر هستند.

همچنین نیازمندی های سن که بسیاری از شرکت ها برای خودروهای بزرگتر نسبت به خودروهای کوچکتر دارند، وجود دارد.

شما می خواهید یک ماشین پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد به جای تلاش برای کوچکتر شدن و یا ارتقا به یک بزرگتر زمانی که شما به آن نیاز ندارید.

3. خودروی با کارآمد ترین سوخت را جستجو کنید.

این یکی دیگر از جنبه های کلیدی برای صرفه جویی در پول در اجاره اتومبیل خود را در اوکلند است، زیرا داشتن یکی که بهترین مسافت پیموده شده گاز می تواند شما را در طول سفر خود را صرفه جویی در هزینه.

هیچ چیز بدتر از دیدن پول شما جیب شما را بر روی سوخت برای یک وسیله نقلیه که اجاره کرده اید را ترک می کند، زمانی که ترجیح می دهید آن را صرف سوغاتی یا تجربه کنید در حالی که سفر می کنید.

به محض اینکه اندازه وسیله نقلیه مورد نیاز برای سفر خود را تعیین کرده اید، باید وسایل نقلیه ای را که معمولا در آن کلاس قرار می گیرند مقایسه کنید و بهترین گزینه را برای راندمان سوخت تعیین کنید.

در حالی که پس اندازها ممکن است برای وسایل نقلیه بزرگتر نسبت به خودروهای کوچکتر به اندازه قابل توجهی نباشد، شما هنوز می توانید پس انداز را در نوع موتور درون آنها پیدا کنید و سایر جنبه هایی که سازنده برای تامین وسایل نقلیه خود ارزان تر، .

4. دریافت نقل قول های مختلف از سازمان های مختلف.

هنگامی که شما وسیله نقلیه مناسب برای اندازه و کارایی خود را در کنار معاملات مختلفی که در اینترنت پیدا کرده اید پیدا کرده اید زمان آن فرا رسیده است تا آژانس های مختلف را در آکوالند فراخوانی کنید و آن را پیدا کنید که می تواند معامله ای را پیدا کند یا به شما ارائه دهد با یکی بهتر است این جایی است که قدرت مذاکره شما قویترین و مورد نیاز ترین است.

شما می خواهید برای به دست آوردن نقل قول از هر یک از سازمان ها و ببینید که کدام یک بیشتر مایل به کار با شما برای به دست آوردن شما بهترین نرخ ممکن برای به حداکثر رساندن صرفه جویی در استخدام اتومبیل خود را.

نگران نباشید زیرا شما هرگز نمی دانید که کدام شرکت با شما کار خواهد کرد یا نه، مگر اینکه انجام دهید.

5. پیش پرداخت اجاره خودرو خود را.

به محض این که مراحل دیگر را انجام دادید و برای شما آژانس و وسایل نقلیه مناسب پیدا کرده اید، ممکن است دریابید که آژانس قیمت را کاهش خواهد داد حتی اگر به جلو بروید و برای اجاره اتومبیل خود را پیش پرداخت کنید.

این به شما کمک خواهد کرد تا پول خود را پس انداز کنید تا ماشین شما آماده باشد و در انتظار شما باشد. این همچنین شما را بدون هیچ زحمتی از جستجوی زمانی که شما آنجا می آیند و همچنین بدون هیچ زحمتی برای حل کردن چیزی غیر از چیزی که می خواستید یا مورد نیاز است نجات دهید.

بنابراین، هنگامی که شما بهترین وسیله نقلیه را برای شما پیدا کرده اید، تاخیر نکنید یا منتظر بمانید تا زمانی که به اجاره برای خرید در اوکلند برسید.

با استفاده از هر یک از این نکات، در حالی که از وقت خود در اوکلند لذت می برید، خواهید دید که راه های مختلفی برای صرفه جویی در هزینه وجود دارد.

این فقط موضوع شناخت راه شما در صنعت خودروی اجاره، انجام برخی تحقیقات و دانستن چیزی است که شما نیاز دارید. نگران نباشید وقتی که نیاز به توضیح دارید، سؤال کنید و هرگز دریابید که برای معامله بهتر درخواست کنید.

شما هرگز نمی دانید که فقط می توانید آن را دریافت و بیشتر زمانی که شما انجام دهید.

بنابراین، همانطور که برای سفر خود به اوکلند آماده می شوید، به یاد داشته باشید این راهنمایی صرفه جویی در پول و لذت بردن از سفر خود را در ماشین اجاره جدید خود را.